Szukaj

Australijskie sądy stają po stronie muzułmańskich gwałcicieli

12-07-2017 16:31
Australia: 9-letnim dziewczynkom założono białe hidżaby, Fot. Shaikh Mohammad Tawhidi / Facebook
Podziel się

Polityczna poprawność dotarła na Antypody. Tamtejsze sądy notorycznie zwalniają muzułmańskich imigrantów, oskarżanych o napaści seksualne. Z powodu… „różnic kulturowych”.

Do takiego przypadku doszło wiosną br. Afgańczyk, oskarżony o napastowanie ośmiu kobiet i dziewczynek na plaży w Queensland, został zwolniony przez sędziego, który jego zachowanie tłumaczył „różnicami kulturowymi”. Zdaniem sędziego „widząc dziewczyny w bikini znalazł się on w otoczeniu odmiennym od tego w którym dorastał”. Dla nastolatka sprawa skończyła się zaledwie dwuletnim nadzorem.

Podobne przypadki odnotowywano już wcześniej, przytacza je portal gatestoneinstitute.org. M.in. w 2014 sędzia, powołując się właśnie na „różnice kulturowe”, oddalił sprawę przestępcy seksualnego i pedofila, oskarżanego o próbę uprowadzenia dziewczynki.

Koniecznie przeczytaj: Szwedzki festiwal nie odbędzie się za rok. Powodem napaści seksualne i gwałt na 15-latce

Czytaj też: Muzułmanie urządzili polowanie w centrum miasta. „Zwierzyną” byli biali chrześcijanie. „Dlaczego nie jesteś muzułmaninem?”

Na naszej półkuli Australijczycy uchodzą za twardo przeciwstawiających się napływowi imigrantów. Przytacza się też wiele przykładów na ich obronę własnych wartości przed muzułmanami. Okazuje się, że również na Antypodach polityczna poprawność daje o sobie znać.

Warto przeczytać: Australia: 9-letnim muzułmańskim dziewczynkom założono białe hidżaby, aby zasygnalizować ich „dorosłość” [WIDEO]

Podziel się