Szukaj

Australijczycy przebrali się za muzułmanki i wyszli na ulicę. Zobacz, jak zareagowali „pokojowi” wyznawcy islamu [WIDEO]

21-02-2017 15:46
Muzułmanin vs Austrlijczyk przebrany w nikab Fot. MrSuperPointer / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Kilku Australijczyków postanowiło przeprowadzić badanie, w czasie którego poruszali się po mieście przebrali się za muzułmanki (założyli nikab). Przechodzący imigrant, prawdopodobnie pochodzący z Bliskiego Wschodu, widząc to, zareagował bardzo agresywnie.

Cały dzień będziemy tak chodzić po mieście, sprawdzać procedury związane z bezpieczeństwem; wchodzić do banków, restauracji i sprawdzać, jak reagują ludzie, widząc osoby, które maja zasłoniętą całą twarz – zapowiedział jeden z mężczyzn przeprowadzających eksperyment.

To nie jest protest, tylko badanie – podkreślił.

W czasie swojego „eksperymentu” mężczyźni natrafili na dwóch muzułmanów – jeden z nich oskarżył ich o rasizm i zaczął zachowywać się wyjątkowo agresywnie.

Koniecznie przeczytaj: Były muzułmanin mówi, czym naprawdę jest islam [WIDEO PL]

Czytaj też: Muzułmanie wzywają do brania ślubów z Europejkami, ma to przyspieszyć islamizację

Kiedy jeden z Australijczyków w nikabie powiedział, że nikt nie będzie mówił mu, co ma robić, muzułmanin wściekł się i zaczął wrzeszczeć. Zaatakował także fizyczne drugiego z mężczyzn. Doszło do przepychanki, w którą włączył się również jego kolega. Na miejsce zdarzenia została wezwana policja.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Australia: Imigranci z Iranu pracujący jako ochroniarze brutalnie pobili gości pod klubem [WIDEO]

Podziel się