Szukaj

Klient zapytał w KFC o bekon. Muzułmański pracownik wpadł w prawdziwą furię. „Rozp***ę ci głowę!” [WIDEO]

25-08-2017 10:34
Muzułmanin wkurzył się po pytaniu o bekon Fot. Prawa strona / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Muzułmanie zgodnie z wytycznymi ich religii nie jedzą wieprzowiny. Jak się okazuje temat ten jest dla nich bardzo drażliwy. Nagrania z restauracji KFC w Sydney pokazuje, że niektórych wyznawców Allaha do prawdziwej furii może doprowadzić nawet pytanie o bekon.

Muzułmański pracownik restauracji KFC w Sydney został zawieszony, po tym jak światło dziennie ujrzało nagrania z jego groźbami kierowanymi w stronę klienta.

Mężczyzna pracował w restauracji, która nie serwowała wieprzowiny zgodnie z wymogami islamu. Jeden z klientów poprosił jednak o bekon. Kiedy usłyszał to jeden z pracowników wpadł w szał.

Muzułmanin zaczął wrzeszczeć i grozić klientowi. W kierunku osoby rejestrującej telefonem zdarzenie krzyczał: „Nie nagrywaj mnie suko!”, „Rozpieprzę ci głowę!”.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmanie urządzili polowanie w centrum miasta. „Zwierzyną” byli biali chrześcijanie. „Dlaczego nie jesteś muzułmaninem?”

Czytaj też: Po zamachu w Barcelonie „Charlie Hebdo” punktuje islam. Trafny komentarz satyryków wywołał oburzenie... europejskich mediów [FOTO]

Agresywnego mężczyznę w końcu udało się odciągnąć innym pracownikom.

Nagranie pochodzi z 2011 r.

Warto przeczytać: Co islam dał światu? Muzułmański uczony miażdży swoich współwyznawców. „Sami nigdy niczego nie dokonaliśmy” [WIDEO]

Podziel się