Szukaj

Przerażające! Właśnie powstała maszyna... śmierci. „Wystarczy jedynie wejść i nacisnąć odpowiedni przycisk” [FOTO]

24-11-2017 18:22
Maszyna do samobójstw Fot. philipnitschke / twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Jak donosi portal lifenews.com, australijski aktywista na rzecz eutanazji, dr Philip Nitschke zaprezentował właśnie swój najnowszy, naprawdę przerażający wynalazek - kapsułę Sarco, służącą do … popełniania samobójstw.

Jak twierdzi sam kontrowersyjny „naukowiec” (nazywany w Australii „doktorem śmiercią”), jego maszyna jest „niezwykle prosta” w działaniu:

Urządzenie pozwoli każdemu, kto ma klucz dostępu zakończyć życie, Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk.

Wymagany kod będzie można otrzymać na podstawie wypełnionego w sieci kwestionariusza. Następnie po wejściu do kapsuły, trzeba będzie nacisnąć przycisk, który uruchomi płynny azot. W krótkim czasie obniży on poziom tlenu, w wyniku czego przebywającą w środku osoba umrze już w ciągu kilku minut. Sama kapsuła ma być wymienna, będzie ją można odpiąć od bazy, a następnie wykorzystać jako „błyszczącą” trumnę.

Koniecznie przeczytaj: Szwedka zgwałcona przez imigranta z Syrii popełniła samobójstwo. Sprawca nie został nawet ukarany

Czytaj też: UK: Kulisy samobójczej śmierci Polaka w ośrodku deportacyjnym. „Pomimo usilnych próśb, nie otrzymał należytej pomocy”

Zaletą maszyny, według naukowca, jest również to, że pozwoli dosłownie każdemu skorzystać z samobójstwa, gdyż będzie można poddać się temu zabiegowi bez zgody lekarza. Poza tym, maszyna Sacro jest bardzo prosta w produkcji - można ją wydrukować na supernowoczesnej drukarce 3D. 

Dr Philip Nitschke, który nazywa siebie „wolontariuszem na rzecz eutanazji i racjonalnego samobójstwa jako prawa człowieka” przewodzi dwóm organizacjom: Exit International i Exit Action. Pierwsza z nich optuje za wspomaganiem eutanazji chorych i cierpiących, druga zaś traktuje samobójstwo jako przywilej każdego człowieka.

Jak widać, Zachód coraz szybciej przybliża się do samozagłady...

 

Warto przeczytać: Samobójstwo jak heroiczny akt odwagi? Kontrowersyjna ocena Deutsche Welle czynu chorwackiego generała [FOTO]

Podziel się