Szukaj

Brutalny atak na pracowników ośrodka dla uchodźców w Niemczech. Imigranci użyli noży i metalowych prętów [WIDEO +18]

27-02-2017 16:55
Bitwa w ośrodku dla uchodźców w Niemczech Fot. Francis Spencer / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Rezydenci ośrodka dla uchodźców znajdującego się w Staufen na terenie Badenii-Wirtenbergii 16 lutego 2017 r. z niewiadomych, według policji, przyczyn wszczęli bójkę z ochroną placówki. Imigranci używali noży i metalowych prętów, którymi bili pracowników ośrodka.

W zajściu brało udział trzech młodych mężczyzn w wieku od 19 do 21 lat. Dwaj pracownicy zostali poważnie rani, jeden znajduje się w stanie krytycznym, ucierpiały też osoby postronne, w tym kobieta. Policja przybyła na teren ośrodka dopiero po 40 minutach. Sprawcom postawiono zarzuty rozboju i spowodowania poważnego uszkodzenia ciała.

Jest to już kolejny akt przemocy w Niemczech, który nie jest publicznie nagłaśniany w mediach wielkoformatowych. Skutki poprawności politycznej i nieograniczonej tolerancji wydają owoce w postaci zamachów, gwałtów i innych poważnych przestępstw. Zbliżające się wybory parlamentarne w Niemczech paraliżują zarówno władze centralne, jak również środowisko dziennikarskie przed podjęciem uczciwej i otwartej debaty na temat skutków otwartej polityki azylowej kanclerz Angeli Merkel.

Koniecznie przeczytaj: Tłumaczka zdradza, co naprawdę dzieje się w niemieckich obozach dla uchodźców [WIDEO]

Czytaj też: Będą kary dla państw, które nie przyjęły uchodźców? Szwedzka parlamentarzystka zgłasza nową propozycję w tej sprawie

Warto przeczytać: Kanclerz Austrii za obcięciem funduszy europejskich dla krajów, które nie chcą uchodźców

Podziel się