Szukaj

Polak brutalnie napadnięty przez muzułmańskie… małżeństwo. Cudem przeżył [FOTO]

16-04-2017 09:32
Polak napadnięty przez muzułmanina Fot. Dariusz Brodzik / Facebook
Podziel się

Do wyjątkowo bestialskiego napadu na naszego rodaka doszło w Niemczech w mieście Lahnstein około trzy tygodnie temu. Polak został zaatakowany nożem przez muzułmanina, pomagała mu jego żona. Obojgu grozi do 15 lat więzienia.

O zdarzeniu poinformował użytkownik Facebooka, Dariusz Brodzik. Brutalny napad potwierdziły niemieckie media.

Opisze wam krótko historię naszego rodaka z Niemiec. Otóż nasz rodak chodził w Niemczech w naszych patriotycznych koszulkach oraz dodatkowo ma psa z którym wychodzi na spacer. Pewnego dnia został nasz rodak zaatakowany nożem przez muzułmanina. Nasz rodak po ataku był 5 dni w śpiączce stracił 2,5 litra krwi, wybity ząb, przecięty język, cudem został odratowany. Muzułmaninowi w tym ataku pomagała żona a całość zdarzenia obserwował ich 7 letni syn. Nasz rodak obecnie jest w naszym kraju. Zdarzenie miało miejsce w mieście Lahnstein. Muzułmaninowi wraz z żoną postawiono zarzuty i obecnie są w areszcie, grozi im do 15 lat więzienia. Dzieci muzułmanom zostały zabrane.

Koniecznie przeczytaj: Fronda publikuje groźby muzułmanina. „Czeka was gehenna”

Czytaj też: Mapa przestępstw popełnianych przez imigrantów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii

Cały wpis tutaj:

Warto przeczytać: Antoni Macierewicz: do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Donalda Tuska

Podziel się