Szukaj

Feministka atakuje Le Pen w wyjątkowo absurdalny sposób. Wymowna reakcja kandydatki prawicy [WIDEO]

18-04-2017 19:35
Marine Le Pen, Front Narodowy Fot. Global Panorama / flickr.com / CC BY-SA 2.0
Podziel się

23 kwietnia odbędą się we Francji wybory prezydenckie. Atmosfera robi się coraz bardziej napięta, jednak najczęściej atakowana jest liderka prawicowego Frontu Narodowego, Marine Le Pen, która prowadzi w ostatnich sondażach.

W poniedziałek, w czasie przemówienia Marine Le Pen na wiecu wyborczym w Paryżu na scenę wbiegła aktywistka z Femen. Kobieta przypuściła atak, wymachując… bukietem kwiatów. Miała zamiar również się rozebrać, ale w ostatnim momencie powstrzymała ją ochrona.

Liderka Frontu Narodowego na szturm feministki zareagowała wymowną miną, zauważając, że „ekstremistki ze skrajnej lewicy przeszkadzają jedynej kandydatce, która broni kobiet”. Dodajmy, że niemal pewnego rodzaju zwyczajem w czasie tej kampanii wyborczej stały się ataki feministek na Le Pen. O podobnym incydencie pisaliśmy jakiś czas temu tutaj: Półnaga feministka zakłóciła konferencję Marine Le Pen [WIDEO +18], przypominając jednocześnie, że aktywistki Femen o wiele ostrzej zostały potraktowane przez muzułmanów, których wystąpienie przerwały.

Koniecznie przeczytaj: Wybory we Francji: Po przeliczeniu 20 mln głosów prowadzi Marine Le Pen!

Czytaj też: Marine Le Pen ocenia wynik wyborów prezydenckich we Francji [WIDEO]

Warto przeczytać: Policjanci mają dość i nie kryją się z poparciem dla Marine Le Pen

Podziel się