Szukaj

To nagranie mrozi krew w żyłach. Małżeństwo cudem uciekło zamaskowanym bandytom z maczetami [wideo]

07-12-2018 20:06
Atak w Kenii Fot. Bryant Swenson / Facebook
Podziel się

Para Amerykanów została zaatakowana na drodze w Kenii. Grupa zamaskowanych mężczyzn z maczetami prawdopodobnie zamierzała obrabować lub porwać białych turystów. Na szczęście kierowca zachował zimną krew.

Zdarzenie miało miejsce 30 listopada, niedaleko osady Mai Mahiu w Kenii – podaje „Fox News”. Nagranie zostało zarejestrowane przez wideorejestrator samochodu. W środku jechali Bryant Swenson i jego żona Lauren, który razem z trójką dzieci, przeprowadzili się z Utah w USA do Nairobi, aby prowadzić tam siłownię CrossFit.

Na jednej z wiejskich dróg zostali zaatakowani przez rabusiów. Zamaskowani mężczyźni z maczetami na widok nadjeżdżającej Toyoty Land Cruiser odeszli od białego busa, którego prawdopodobnie próbowali obrabować, i zaczęli biec w kierunku SUV-a.

Koniecznie przeczytaj: Częstochowa: Obcokrajowcy o „śniadej karnacji” brutalnie zaatakowali Polaka maczetami!

Czytaj też: Sterylizacja pod pozorem ratującego życia szczepienia? W Kenii stosowano szczepionkę na tężec powodującą niepłodność

Kierowca a początku zaczął cofać, ale po chwili zdecydował się jednak ruszyć do przodu. Na szczęście udało mu się ominąć bandytów. W poście na Facebooku Amerykanin napisał, że jeden z napastników miał broń palną, ale nie zdążył jej wyciągnąć.

Są chwile, kiedy wszystko dzieje się tak szybko, że możesz zdać się tylko na opatrzność Boga

- podsumował zdarzenie Swenson.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Atak z drona w ostatnim momencie przerwał publiczną egzekucję dwóch więźniów pojmanych przez ISIS [WIDEO]

Podziel się