Szukaj

Francja: Polski kierowca ciężarówki został zaatakowany przez imigrantów. Tuż obok radiowozu policji [wideo]

19-10-2018 15:04
Atak imigrantów na polską ciężarówkę, Francja Fot. Maciej Pater / Facebook
Podziel się

Maciej Pater opublikował w sieci film pokazujący atak imigrantów na polską ciężarówkę we Francji. Szyba w kabinie pojazdu została uszkodzona w wyniku uderzenia pachołkiem drogowym.

Proszę o udostępnienie tego postu, niech zobaczy go jak najwięcej osób!

- czytamy we wpisie.

W tekście pod filmem zaznaczono, że problem z imigrantami atakującymi kierowców w Europie Zachodniej jest wciąż aktualny. Niestety zazwyczaj w takich przypadkach konsekwencje i koszty ponoszą kierowcy oraz firmy transportowe, a nie imigranci, którym policja nie jest w stanie nic zrobić.

Zwracam się do wszystkich moich (i nie tylko) znajomych. Sprawa która mnie bezpośrednio dotyczy, gdyż jak część z Was wie zarabiam na życie jeżdżąc po Europie samochodem ciężarowym. W dniu dzisiejszym miała miejsce sytuacja ta jak na filmie czyli biały dzień godziny przed południowe. W odległości ok 50 m od radiowozu francuskiej policji. Temat bardzo mnie zbulwersował dlatego że europejskie media milczą, nasze chyba też. Temat jest zamiatany pod dywan, jak gdy nigdy nic się nie działo. Pomyślcie co by się stało jak by kierowca tego zestawu przypłacił tą sytuację zdrowiem albo życiem. Tak są to biedni uchodźcy którzy potrzebują pomocy. Pomocy państw w których się znajdują pomocy prawnej, medycznej, psychologicznej. Oni są pozostawienie sami sobie nikt nie widzi problemu. W sytuacji transportu artykułów spożywczych przy kontakcie z tymi osobami CAŁY transport przeznaczamy jest do utylizacji, koszty ponosi ubezpieczający. Ale w przypadku z filmu koszty poniesie właściciel firmy do której należy samochód. Jeżeli sprawa dotknie bezpośrednio kierowcę poprzez np włamanie się do przestrzeni ładunkowej jedno pojazdu ma on olbrzymie kłopoty z wymiarem sprawiedliwości kraju który go ujął. Kierowcę łatwo ukarać gdyż ma dokumenty, legalne zatrudnienie, środki finansowe na pokrycie grzywny. EUROPO OBUDŹ SIĘ!!!!!

Koniecznie przeczytaj: Nergal: „O, k**wa, imigranci! Brońmy się!” - Motłoch kupuje ten prymitywny populizm. Tymczasem bez imigrantów nie będzie ewolucji

Czytaj też: Francja: 200 „młodych” przypuściło szturm na supermarket. Wcześniej okradziony został raper [wideo]

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Polski kierowca TIR-a miał pecha. Imigrant upatrzył sobie jego ciężarówkę. Zdumiewająca reakcja Brytyjczyka [wideo]

Podziel się