Szukaj

USA: Rasistowski atak czarnoskórego mężczyzny na białą kobietę. „Gwałciłem takie białe dzi**i jak ty!”[WIDEO]

21-11-2017 17:52
Rasistowski atak w nowojorskim metrze Fot. Sam Saia / Facebook
Podziel się

W nowojorskim metrze doszło do skandalicznego incydentu. Otóż czarnoskóry mężczyzna agresywnie zaatakował kobietę z powodu jej prośby, którą wystosowała w związku z jego niekulturalnym zachowaniem w wagonie.

Jak podaje Daily Mail, kobieta kulturalnie poprosiła rozpychającego mężczyznę o to, by ten udostępnił trochę więcej przestrzeni obok siebie. W reakcji na tą prośbę zaatakował on kobietę uderzając ją kilkukrotnie w twarz. Ponadto wykrzyczał w jej kierunku bardzo wulgarne i obraźliwe słowa, które według relacji pokrzywdzonej miały brzmieć następująco:

„Kur*o, jesteś nikim! Gwałciłem takie białe dzi**i jak ty, pier***ona zdz*ro!

Koniecznie przeczytaj: USA: awanturująca się kobieta spoliczkowała czarnoskórego policjanta. Jego reakcja była natychmiastowa… [WIDEO]

Czytaj też: Pedofil ze strachu przed policją wyskoczył przez okno. Zginął na miejscu [+18 WIDEO]

Na szczęście jeden z pasażerów stanął w obronie zaatakowanej kobiety i skutecznie powstrzymał napastnika. Kiedy agresor zorientował się, że znalazł się w trudnej sytuacji, radykalnie zmienił swoje zachowanie. Próbował nawet przeprosić kobietę, jednak został wyrzucony przez pasażerów z wagonu metra. 

Ofiara tej napaści twierdzi, że niedługo po całym zajściu, zgłosiła tą sprawę na policję. Została ona jednak zbagatelizowana przez funkcjonariuszy. Jedna z policjantek miała nawet stwierdzić, że kobieta wymyśla i równie dobrze może zgłosić to zajście gdziekolwiek indziej.

Dopiero wówczas, gdy sprawa została nagłośniona w internecie i opublikowano nagrania i zdjęcia z napaści, policja przeprosiła za swoje podejście do tej sprawy i zaoferowała pomoc w rzetelnym wyjaśnieniu tego incydentu.

Tym razem działania funkcjonariuszy okazały się skuteczne, gdyż agresywny mężczyzna, którym okazął się 56-letni Derick Smith, został aresztowany w sobotę i następnego dnia oskarżony napaść, groźby i szykany.

 

Warto przeczytać: Szwecja: 35-letni imigrant gwałcił kobietę, a tuż obok spało jej dziecko. Zdecydowano, że sprawca nie zostanie deportowany

Podziel się