Szukaj

Szokujące nagrania z Hamburga. Tak bezkarnie plądrowano sklepy [WIDEO]

08-07-2017 17:09
Plądrowanie sklepów w Hamburgu Fot. varlamov / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Hamburg z wyniku zamieszek wywołanych przez skrajną lewicę wygląda gorzej niż niejedno miejsce w kraju trzeciego świata. Antyglobaliści, z którymi nie mogła sobie poradzić policja, demolowali miasto i plądrowali sklepy, rozkradając, co się da.

Szacuje się, że do Hamburga na szczyt G20 przybyło nawet 100 tys. zwolenników skrajnej lewicy. Z agresywnymi „manifestantami” nie było sobie w stanie poradzić 20 tys. policjantów, którzy zostali oddelegowani do ochrony szczytu. Użyto gazu łzawiącego i armatek wodnych, jednak dopiero wkroczenie antyterrorystów pozwoliło trochę opanować sytuację. Spotkanie czołowych światowych przywódców jednak nie dobiegło jeszcze końca i w każdej chwili zamieszki mogą ponownie przybrać na sile.

Koniecznie przeczytaj: Spróbuj się nie śmieć. Tak Antifa walczyła z kapitalizmem w Hamburgu [FOTO]

Czytaj też: Dostawca pizzy wjeżdża w sam środek zadymy w Hamburgu i... zostaje entuzjastycznie przywitany [WIDEO]

Jak do tej pory mówi się o ponad 200 rannych policjantach i ponad 100 aresztowanych demonstrantach. Wielu biorących udział w zamieszkach antyglobalistów aktywnie brało udział w plądrowaniu sklepów, a w sieci pojawiają się kolejne szokujące nagrania pokazujące bezczelne kradzieże lewicowych „aktywistów”.  

Warto przeczytać: Wymowna rozmowa ojca z synem w Hamburgu. „Tato, to nasz samochód płonie?” [WIDEO]

Podziel się