Szukaj

USA: Dziennikarz ujawnia raport FBI, który udowadnia, że lewica współpracuje z islamskimi terrorystami

11-11-2017 17:22
Edward Klein Fot. Edward Klein / facebook.com
Podziel się

Edward Klein, były redaktor „New York Times Magazine” opublikował w swojej najnowszej książce raport FBI odnoszący się do relacji łączących amerykańskie skrajne środowiska lewicowe z ekstremistami islamskimi.

Dziennikarz w nowowydanej publikacji pt. „All Out War: The Plot to Destroy Trump” opisuje m.in. proces zacieśnienia sojuszu pomiędzy amerykańską skrajną lewicą a islamskimi terrorystami, do którego doszło tuż po deklaracji administracji Trumpa odnoszącej się do zwalczania tzw. Państwa Islamskiego. Jak twierdzi publicysta, skala komunikacji pomiędzy obydwoma środowiskami aktualnie jest wręcz porażająca.    

Winnym takiego stanu rzeczy jest były prezydent Barack Obama, który swoimi decyzjami ograniczył możliwość śledzenia działalności amerykańskich radykalistów:

FBI nadrabia zaległości, ponieważ administracja Obamy odmówiła agencji środków potrzebnych do skutecznej infiltracji i nadzoru ugrupowań radykalnych na kampusach uniwersyteckich. (…) Wszelkie rozmowy na temat powiązań między radykalnym islamem – a otoczenie Obamy nawet nie używało tego sformułowania – a amerykańskimi ekstremistami były kwitowane śmiechem. Była prokurator generalny Loretta Lynch wpadłaby w szał, gdyby dowiedziała się, że FBI nadzoruje tzw. uniwersyteckie organizacje polityczne.

Publicysta rzuca nowe światło na tegoroczne protesty Antify w Hamburgu, które organizowano przeciwko Donaldowi Trumpowi i szefom banku centralnego, bowiem według informacji uzyskanych przez FBI, wśród uczestników tamtych wydarzeń znajdowali się również amerykańscy radykałowie i anarchiści:

W Hamburgu sfotografowano kilku przestępców z Oakland rzucających koktajlami Mołotowa i trzymających żelazne pręty służące za broń. (…) Choć mieli zakryte twarze, udało się ich zidentyfikować.

Jak wskazuje dziennikarz, działania podjęte przez administrację Trumpa pozwalają na skuteczną walkę z radykałami, a jednocześnie odsłaniają prawdziwe intencje islamskich organizacji terrorystycznych:  

To wszystko skończyło się wraz z administracją Trumpa. Wszyscy wiedzą, że ruch oporu, podejmujący wysiłki mające na celu pozbycie się Trumpa za wszelką cenę, stworzył podatny grunt dla działań ISIS i Al-Kaidy, mających na celu stworzenie przyczółka w Ameryce. 

Koniecznie przeczytaj: USA: Muzułmański koszykarz zignorował odgrywany hymn kraju i postanowił kontynuować rozgrzewkę. Zdecydowana reakcja jednego z kibiców

Czytaj też: Chaos na ulicach Niemiec. Antifa wywołała w Hanowerze ogromne zamieszki. W ruch poszły armatki wodne. Są rani [FOTO+WIDEO]

Warto przeczytać: Rosyjskie MON przedstawiło screen z gry komputerowej jako dowód na rzekomą współpracę USA z ISIS [WIDEO]

Podziel się