Szukaj

Amerykanie znowu zachwyceni Polską! Te zestawienia zrobiły prawdziwą furorę w Internecie [FOTO]

09-07-2017 09:04
Poland vs. Germany - same day in Europe Fot. Mike Cernovich / Facebook
Podziel się

Po raz kolejny Amerykanie docenili nasz kraj. Środowiska konserwatywne w USA porównują to co działo się w Polsce w czasie wizyty Donalda Trumpa i to co ma teraz miejsce w dewastowanym przez środowiska lewicowe Hamburgu.

Mike Cernovich, amerykański prawicowy dziennikarz i publicysta zamieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z dopiskiem „wskaż różnice”. Zestawienie zatytułowane: „Ten sam dzień w Europie: Niemcy – Polska” przedstawia z jednej strony radosne tłumy Polaków witające Donalda Trumpa, z drugiej zastępy niemieckiej policji walczące z lewicowymi bojówkami demolującymi Hamburg w czasie szczytu G20.

Grafika cieszy się wielkim zainteresowaniem amerykańskich internatów, którzy nie kryją swojej sympatii w kierunku Polaków.

Koniecznie przeczytaj: Poseł PiS w kilku słowach wyjaśnił, dlaczego Donald Trump nie chce rozmawiać z polską opozycją [WIDEO]

Czytaj też: Niemka zachwycona Polską: „Jesteście dla nas wzorem” [WIDEO]

Pewnego dnia odwiedzę Polskę. Berlin, Paryż i Londyn nie są już na mojej liście – komentuje Cindy.

Niech Bóg błogosławi Polskę i Amerykę. Biedni Niemcy. Merkel zniszczyła ten kraj – pisze inny internauta.

Jeszcze większą popularność zdobyło podobne zestawienie, które zamieścił na Twitterze Jack Posobiec, amerykański weteran wojenny i konserwatywny dziennikarz.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Amerykanie doceniają Polskę. Po niedawnych zamachach w Europie furorę robiła ta mapa: Polska bezpieczną wyspą na europejskiej mapie terroryzmu [MAPA].

Warto przeczytać: Rubik protestowała pod polską ambasadą w Berlinie. Udzieliła wywiadu niemieckiemu dziennikowi. „Trzeba dmuchać na gorące” [WIDEO]

Podziel się