Szukaj

Wzruszające nagranie. Kierowcy niemieckiej firmy oddali hołd bohaterskiemu Polakowi [WIDEO]

24-12-2016 14:26
Hołd dla polskiego kierowcy - Alfred Schuon GmbH Fot. Tomasz Borysiuk / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Po zamordowaniu w Berlinie Łukasza Urbana, który w bohaterski sposób walczył z zamachowcem, aby ratować niewinnych ludzi, kolejni kierowcy oddają mu hołd. Tym razem na taki gest zdecydowała się międzynarodowa firma założona w Niemczech Alfred Schuon GmbH - Internationale Spedition.

Łukasz Urban, kierowca spod Gryfina został zamordowany przez muzułmańskiego terrorystę pochodzącego z Tunezji w poniedziałek w czasie zamachu na jarmark świąteczny w Berlinie. Anis Amri wjechał wtedy w tłum ludzi, w wyniku czego 12 osób zginęło, około 50 zostało rannych. Gdyby nie bohaterstwo Polaka, który walczył z terrorystą w czasie jazdy i spowodował zatrzymanie ciężarówki, śmierć mogłoby ponieść znacznie więcej przypadkowych osób.

Koniecznie przeczytaj: 200 tys. zł zebrane dla rodziny polskiego kierowcy zabierze skarbówka?

Czytaj też: Jutro pogrzeb Łukasza Urbana. Koledzy zamierzają mu oddać hołd w specjalny sposób

Poniżej wzruszające nagranie, na którym widać, a właściwie słychać, jak kierowcy z kilkudziesięciu ciężarówek należących do Alfred Schuon GmbH oddają hołd polskiemu kierowcy, który poświęcił własne życie, aby uratować innych.

Warto przeczytać: Wielki sukces zbiórki dla rodziny polskiego kierowcy. W krótkim czasie udało się zebrać ogromną kwotę!

Podziel się