Szukaj

Aktywistka z Antify zakochała się w muzułmaninie. Kiedy wyjechała z nim do Turcji, szybko tego pożałowała

04-05-2017 17:25
Lacy MacAuley Fot. Lacy MacAuley / Facebook
Podziel się

Wydaje się, że lewicowi aktywiści zaczynają rozumieć pewne rzeczy, jeżeli doświadczą ich na własnej skórze. A i to nie jest do końca pewne. Amerykańska działaczka Antify zapałała uczuciem do muzułmanina, z którym wyjechała do Turcji. Bajka szybka zmieniła się w koszmar, kiedy orientalny „książę” zaczął się zachowywać jak oprawca.

Radykalna aktywistka amerykańskiej lewicy Lacy MacAuley brała między innymi udział w protestach, które miały na celu bojkot prezydentury Donalda Trumpa. Jak większość członków tamtejszej Antify kobieta sądziła, że islam to religia pokoju, a wszyscy Syryjczycy chcący dostać się na Zachód to uchodźcy.

MacAuley na swoim blogu opisała historię, która przydarzyła się jej niedawno. W czasie wyjazdu do Turcji poznała „charyzmatycznego i energicznego” lokalnego działacza, w którym szybko się zakochała.

Koniecznie przeczytaj: Zamieszki w USA. Zwolennicy Trumpa starli się z Antifą [WIDEO]

Czytaj też: Antifa wzięła odpowiedzialność za zamach w Dortmundzie. Powód był tak absurdalny, że nikt nie uwierzył…

Po powrocie do USA rozmawialiśmy codziennie. Wtedy wydawał się uroczy. Oferował wspaniały uśmiech, życzliwość i inteligentną rozmowę – opisywała zadeklarowana feministka.

Amerykanka zdecydowała się wkrótce wyjechać z ukochanym do Turcji. Początkowa sielanka szybko się jednak skończyła. Po paru tygodniach jej partner zaczął ją bić, gwałcić, zabraniał jej korzystania z mediów społecznościowych i odcinał dostęp do internetu. Mężczyzna nadużywał alkoholu i zaczął jej mówić, z kim może rozmawiać, a z kim nie.

MacAuley pisze, że w końcu udało się jej wsiąść w samolot i wrócić do USA. Lewicowa aktywistka do tej pory „leczy traumę”, nie wydaje się jednak, żeby drastyczne doświadczenia zmieniły jej lewicowe poglądy. W ostatnim wpisie na swoim blogu kobieta pisze bowiem o „supremacji białych faszystów”, którzy popierają Donalda Trumpa.

 

Warto przeczytać: Lewica wściekła na nową miss USA. Wszystko przez jej wypowiedź na temat feminizmu [WIDEO]

Podziel się