Szukaj

Agresywny imigrant z Afryki krzyczy na ochronę, niemieccy strażnicy zaczynają więc go... przepraszać [WIDEO]

17-09-2017 10:49
Agresywny imigrant krzyczy na ochronę galerii handlowej w Niemczech Fot. 聖潔公義‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Niemcy to jeden z europejskich krajów, w których najbardziej widać skutki imigracji. Mimo problemów, jakie stwarzają na miejscu przybysze z Afryki i Bliskiego Wschodu, głównie muzułmanie, wielu Niemców kierując się zarówno strachem, jak i absurdalną poprawnością polityczną, boi się nawet zwrócić im uwagę.

Jeden z użytkowników Twittera wrzucił krótkie nagranie pochodzące z Niemczech. Na filmie widać wyjątkowo agresywnego Afrykańczyka, który wydziera się na ochronę galerii handlowej. Według komentarza imigrant wściekły jest o rzekomą islamofobię, której miał paść ofiarą.

Wymowna jest reakcja samych Niemców. Dwóch ochroniarzy nie reaguje na zachowanie mężczyzny, tylko w pokorze wysłuchuje jego krzyków. Sytuacja staje się jeszcze bardziej kuriozalna, kiedy podchodzi pracownica ochrony obiektu, która chcąc załagodzić sytuację, zaczyna… kajać się i przepraszać agresywnego Afrykańczyka.

Koniecznie przeczytaj: Niemcy: Imigrant z Afryki zablokował auto. Miał pecha. W środku byli Polacy [WIDEO]

Czytaj też: Wymowna scenka. Imigranci z Afryki podrywają zachwycone nimi Niemki. „Panujemy nad nimi. Jesteśmy królami!” [WIDEO]

Warto przeczytać: Włochy: imigrant z Afryki sieje terror wśród mieszkańców… kilofem [WIDEO]

Podziel się