Szukaj

„Londyn wyjaśniony w 9 sekund”. Afrykański imigrant tak „zabawił się” z brytyjską policjantką [WIDEO]

31-08-2017 19:45
Imigrant symuluje gwałt na policjantce, Londyn Fot. OnlineMagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Kiedy Unia Europejska debatuje nad praworządnością w Polsce, na Zachodzie Europy imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu bawią się w najlepsze, „ubogacając” miejscowych. Krótkie nagranie z Londynu przedstawia to w bardzo obrazowy sposób.

Brytyjscy policjanci coraz częściej udowadniają, że ich praca nie polega na tym, na czym powinna. Z okazji karnawału odbywającego się w londyńskiej dzielnicy Notting Hill, funkcjonariusze postanowili „zintegrować” się z uczestnikami zabawy.

Jeden z imprezowiczów, afrykański imigrant, postanowił „zabawić” się na całego i zamiast tańczyć wolał poudawać gwałcenie białej policjantki. Krótkie nagranie dobitnie pokazuje, jaki jest stosunek „uchodźców” do rdzennej ludności Europy i na czym polega proponowane przez nich „ubogacanie” kulturowe.

Koniecznie przeczytaj: Lubuska policja publikuje nagranie z zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o gwałt na 8-latce [WIDEO]

Czytaj też: Nagranie z Wielkiej Brytanii. Nielegalni imigranci wysiadają z naczepy polskiego tira na środku autostrady [WIDEO]

Warto przeczytać: Włochy: imigrant z Afryki sieje terror wśród mieszkańców… kilofem [WIDEO]

Podziel się