Szukaj

Wymowna scenka. Imigranci z Afryki podrywają zachwycone nimi Niemki. „Panujemy nad nimi. Jesteśmy królami!” [WIDEO]

10-09-2017 13:07
Imigranci z Afryki podrywają Niemki Fot. Polityka Migracyjna / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Rzekomi „uchodźcy” masowo zalewający Stary Kontynent wyjątkowo pewnie czują się krajach takich jak Niemcy. Imigranci, którzy najczęściej nie muszą pracować i żyją z zasiłków, wolny czas urozmaicają sobie m.in. podrywem miejscowych kobiet.

Grupa afrykańskich imigrantów postanowiła nawiązać bliższe relacje z Niemkami. Wydawać mogłoby się, że w obliczu przerażających statystyk dotyczących gwałtów popełnianych przez „uchodźców”, młode kobiety powinny być bardziej ostrożne. Nic z tych rzeczy. Niemki sprawiają wrażenie zadowolonych z zainteresowania okazywanego im przez czarnoskórych mężczyzn.

Co więcej, imigranci czują się wyjątkowo pewnie. Łamaną angielszczyzna powtarzają, że są królami i że, „panują” na niemieckimi kobietami. Jak widać Niemcy stworzyły prawdziwy raj dla „uchodźców”.

Koniecznie przeczytaj: Nagranie z Wielkiej Brytanii. Nielegalni imigranci wysiadają z naczepy polskiego tira na środku autostrady [WIDEO]

Czytaj też: Wstrząsające ustalenia dotyczące horroru w Rimini. Imigranci z Afryki próbowali utopić zgwałconą Polkę [WIDEO]

Warto przeczytać: Niemcy: Imigrant z Afryki zablokował auto. Miał pecha. W środku byli Polacy [WIDEO]

Podziel się