Szukaj

Przerażające nagranie. Imigrant po chwili rozmowy z Niemcem… rozbija mu butelkę na głowie: „To za Afganistan” [wideo]

03-08-2018 14:07
Imigrant rozbił butelkę na głowie Niemca Fot. Onlinemagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Kolejny filmik z Niemiec pokazuje, jak dramatyczne skutki ma w tym kraju wieloletnia polityka imigracyjna prowadzona przez rząd Angeli Merkel. Na nagraniu zamieszczonym w sieci Afgańczyk rozbija butelkę na głowie Niemca.

Wyraźnie widać, że młody Niemiec niczym nie sprowokował imigranta. Pijany Afgańczyk najpierw wygłasza krótki monolog, a potem nagle, zupełnie niespodziewanie dla stojącego obok niego chłopka, uderza go całej siły, rozbijając na głowie Niemca butelkę. Imigrant wyraźnie zadowolony z siebie krzyczy: „To za Afganistan!”.

Znokautowana chłopak upada na ziemię i krzyczy z bólu. Niemiec zaczyna wzywać pomocy, ale Afgańczyk podchodzi do niego i go ucisza. W tym momencie nagranie się urywa.

Koniecznie przeczytaj: Malmö: Szwedka próbowała bronić się przed seksualną napaścią. Sprawca ataku rozbił szklaną butelkę na jej głowie [FOTO]

Czytaj też: Niemcy: Imigrant z Afryki zablokował auto. Miał pecha. W środku byli Polacy [WIDEO]

Warto przeczytać: To się nie mieści w głowie. Niemiecki sędzia usunął krzyż z sali rozpraw, aby... nie urazić islamisty. Afgańczyk wcześniej groził śmiercią chrześcijaninowi

Podziel się