Szukaj

Afgańczyk w czasie brutalnego ataku odciął żonie uszy. Zarina poślubiła go, mając 13 lat

02-02-2017 15:10
Afganka, której mąż odciął uszy Fot. Pajhwok Afghan News / Twitter / screen Twitter
Podziel się

23-letnia Afganka opisała BBC atak, jakiego dopuścił się względem niej jej mąż. Mężczyzna najpierw brutalnie pobił swoją żonę, a potem związał ją i odciął jej uszy. Zarina została zmuszona do poślubienia go, kiedy miała 13 lat.

Do zdarzenia doszło w północnej części Afganistanu, w prowincji Balkh. Kobieta spała razem ze swoim mężem w ich domu, kiedy ten nagle wstał, obudził ją, zaczął bić, potem związał i odciął uszy.

Stan kobiety, która przebywa obecnie w szpitalu, jest stabilny. Zarina tłumaczy, że nie wie, dlaczego jej maż ją zaatakował. „Nie popełniłam żadnego grzechu” - powiedziała BCC.

23-latka opowiada, że od początku nie układało się jej z mężem, który był wyjątkowo zaborczy. Chciał zakazać jej widywania się z jej rodzicami.

Koniecznie przeczytaj: Przerażające nagranie. Muzułmanin chciał obciąć swojej żonie głowę w biały dzień w środku miasta [+18 WIDEO]

Czytaj też: Muzułmanka w Australii przez 18 lat wyłudzała zasiłki. Okazało się, że jej mąż jest milionerem

Był bardzo podejrzliwy, kiedy odwiedzałam rodziców, często oskarżał mnie potem, że rozmawiałam z obcymi mężczyznami - mówiła Zarina w rozmowie z Tolo News.

Kobieta, pytana o przyszłość, mówi nie chce już być jego żoną. 23-latka domaga się, aby aresztowano i ukarano mężczyznę.

Warto przeczytać: Polski kierowca ciężarówki postrzelony w USA. Trwa zbiórka pieniędzy

Podziel się