Szukaj

Burmistrz Londynu zareagował na ataki nożowników w Londynie. To, co jednak zrobił muzułmański polityk przekracza wszelkie granice absurdu

09-04-2018 14:07
Sadiq Khan, burmistrz Londynu Fot. Steve Punter / wikimedia.org / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Niekontrolowane masowe przyjmowanie nielegalnych imigrantów daje się coraz bardziej we znaki mieszkańców zachodnioeuropejskich miast. Nie inaczej jest w Londynie, gdzie od jakiegoś czasu niezwykle często dochodzi do brutalnych ataków przy pomocy noży i kwasów. W związku z tą trudną sytuacją burmistrz miasta Sadiq Khan zarządził szczegółowe kontrole... osób posiadających i nabywających noże.

Jak podaje „Daily Wire”, burmistrz Londynu swoją decyzję tłumaczył tym, że chce, by służby już wcześniej mogłoby powstrzymywać potencjalnych napastników, którzy będą zamierzali zaatakować.   

Na podstawie decyzji wydanej przez Sadiqa Khana będzie obwiązał zakaz dostarczania do domów noży i kwasu. Natomiast służby otrzymają teraz dodatkowe uprawnienia z zakresu zatrzymywania i przeszukiwania podejrzanych osób.   

Koniecznie przeczytaj: Kolejny absurdalny wyrok SN. Przywrócił do orzekania sędziego, który został przyłapany na kradzieży. Niezwykle ważna deklaracja ministra sprawiedliwości

Czytaj też: Profanacja Pomnika Katyńskiego – burmistrz Jersey City urządził imprezę pod pomnikiem, aby zadrwić z Polaków [wideo]

W piątek burmistrz Londynu poinformował również, że została utworzone specjalna 120-osobowa grupa oficerów zajmującą się ściganiem przestępców dokonujących ataków przy pomocy noży lub kwasów.    

Co ciekawe, Sadiq Khan jak czas temu niejako odpowiadał za spadek liczby zatrzymań i przeszukań. Niejednokrotnie bowiem krytykował działania służb. Uważał bowiem, że  tak ścisłe kontrole imigrantów są przejawami rasizmu i islamofobii.

Jak słusznie zauważa „Daily Wire”, dzięki tej decyzji Londyńczycy będą mieli problem, by legalnie zdobyć odpowiednie narzędzie do krojenia chleb. W myśl nowych zasad zostanie wprowadzony zakaz sprzedaży noży przez internet, bowiem od teraz będą one traktowane jak broń osobista.

Warto przeczytać: Londyn: Modlący się muzułmanie uniemożliwili wyjazd samochodów z osiedla. „Meczet znajdował się dwa bloki dalej” [wideo]

Podziel się