Szukaj

Imigrant zgwałcił 13-latkę w Szwecji. Dostał… 2 miesiące więzienia

09-02-2017 16:47
Flaga Szwecji
Podziel się

Syryjczyk imieniem Mohammed został skazany Szwecji na zaledwie dwa miesiące pozbawienia wolności za gwałt na 13-latce. Sąd, mając wątpliwości co do wieku oskarżonego, potraktował go jak nieletniego.

Do gwałtu na dziewczynce doszło w szkolnej toalecie w 2016 r. Imigrant z Syrii twierdzi, że w momencie zdarzenia miał 17 lat. Na dowód oskarżony pokazał w sądzie dokumenty wydane w jego kraju. Szweckie papiery z kolei wskazują, że mężczyzna urodził się w w 1998 roku i w momencie gwałtu był pełnoletni.

Sąd rozstrzygnął wątpliwości na korzyść gwałciciela, który został osądzony jako nieletni przestępca. Imigrant spędzi w więzieniu tylko dwa miesiące. Dodatkowo ma zapłacić swojej ofierze 2,8 tys. dolarów jako odszkodowanie.

Koniecznie przeczytaj: Trzech imigrantów przez trzy godziny gwałciło Szwedkę. Wszystko transmitowali „na żywo” w Internecie [WIDEO]

Czytaj też: Rozpacz na sali sądowej. Rodzice trójki dzieci zostali skazani na długoletnie więzienie za... rasizm [WIDEO]

Mohammed był także oskarżony o gwałt na 14-latce, ale sąd uznał, że było to molestowanie, gdyż między nim a ofiarą miało dojść do pewnego „stopnia wzajemności”.

Niestety kolejny przypadek udowadnia, że Szwecja nie przypadkowo nazywana jest europejską stolicą gwałtu. Wystarczy wspomnieć ujawnioną ostatnio przez szwedzkiego policjanta listę opisującą przestępstwa codziennie popełniane przez imigrantów, gdzie imię „Mohammed” i słowo „gwałt” pojawia się wyjątkowo często… Więcej na ten temat tutaj: Szwedzki policjant ukarany, bo powiedział prawdę o swojej pracy.

Warto przeczytać: 13-letni chłopiec z Polski okradziony i brutalnie pobity w Wielkiej Brytanii

Podziel się