Szukaj

Ukraina: 15-latek chciał przetestować swój spadochron. Na oczach rodziny skoczył z 14-piętrowego bloku [wideo]

19-12-2018 13:24
Tragiczna śmierć 15-latka Fot. HELEN KITTY / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak poinformował portal TVP Info, do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w ukraińskiej miejscowości Makiejewka. Otóż 15-letni Bogdan Firsow, który chciał przetestować spadochron domowej roboty, skoczył z 14-piętrowego bloku. Wszystko na oczach rodziny. Nastolatek zginął na miejscu.

Jeden z naocznych świadków tragedii w rozmowie z „Daily Mail” skrytykował zachowanie stojących pod budynkiem ludzi, którzy nawet nie próbowali powstrzymywać nastolatka przed skokiem:

To stało się na moich oczach. Chłopiec skoczył ze spadochronem. Spadł i uderzył plecami o ziemię. To było naprawdę straszne.Był tam tłum ludzi i nikt nie próbował go powstrzymać. Tylko go nagrywali. Ludzie przestają zachowywać się jak ludzie. Całkowicie stracili zdrowy rozsądek.

Koniecznie przeczytaj: Mateusz Morawiecki zdecydowanie o przyszłych relacjach z Ukrainą i ludobójstwu na Wołyniu. Ukraińskie media są wściekłe

Czytaj też: Prezydent Andrzej Duda bardzo zdecydowanie o relacjach z Ukrainą: „To jest coś nie do przyjęcia” [WIDEO]

Według portalu TVP Info, który powołuje się na ekspertów, nawet działający spadochron nie uratowałby chłopca. Minimalna wysokość do skoku ze spadochronem to 70 metrów. Nastolatek musiałby więc skakać z budynku mającego co najmniej 25 pięter, a i tak byłoby to obarczone bardzo dużym ryzykiem.

Warto przeczytać: Makabryczny wypadek zarejestrowany przez kamerę. Dwaj motocykliści giną jeden po drugim [WIDEO]

Podziel się