Szukaj

Australia: 14-latka kupiona za złoty naszyjnik i zmuszona do ślubu [WIDEO]

24-05-2017 01:37
Australia, ślub nieletniej muzułmanki Fot. One Nation Party / youtube / screen YouTube
Podziel się

Szokujące nagranie z Sydney: 14-latka została zmuszona do ślubu ze starszym o 20 lat mężczyzną. Sprawą zajęła się policja. Mężczyzna stanie przed sądem, podobnie jak udzielający ślubu imam.

Sprawę ujawniły australijska One Nation Party oraz stacja 7NewsFirst. Nagranie pochodzi z telefonu „pana młodego”. Widać na nim, jak udzielający ślubu imam pyta dziewczynę, czy chce starszego mężczyznę za męża i nakazuje jej posłuszeństwo wobec męża. Wcześniej „oblubieniec” odkupił 14-latkę od jej rodziców za złoty naszyjnik o wartości 1480 dolarów.

Do zdarzenia doszło w tym roku. Policja zabezpieczyła nagranie ślubu w telefonie „pana młodego”; film posłuży jako dowód w sądzie.

Koniecznie przeczytaj: Imigrant z Pakistanu chciał wykorzystać ślub z Polką, aby dostać się do UE

Czytaj też: Wstrząsające nagranie zarejestrowane przed gimnazjum w Gdańsku. 14-latka brutalnie bita przez rówieśniczki WIDEO]

To nie pierwszy taki przypadek w Australii. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat zgłoszono 57 przypadków nielegalnych małżeństw z nieletnimi. 23 przypadki dotyczyły nieletnich poniżej 16. roku życia, w tym czterokrotnie – dzieci poniżej 10 lat.

Komentatorzy okrzyknęli zdarzenie „kulturową pedofilią”.

Warto przeczytać: Polskie małżeństwo nie daje znaku życia po zamachu w Manchesterze. Dramatyczny apel córki o pomoc [FOTO]

Podziel się