Szukaj

13-letni chłopiec z Polski okradziony i brutalnie pobity w Wielkiej Brytanii

26-01-2017 19:37
Motor skradziony pobitemu w Wielkiej Brytanii 13-latkowi z Polski
Podziel się

Do brutalnego napadu, którego ofiarą stał się pochodzący z Polski 13-latek doszło 22 stycznia w Wisbech w Wielkiej Brytanii. Sprawcami byli dwaj mężczyźni w wieku 20-25 lat, którzy pobili chłopca i ukradli mu jego motor.

13-latek 8 miesięcy odkładał pieniądze na wymarzony offroadowy motor Suzuki. Zaledwie w 3 dni po zakupie maszyny chłopiec został okradziony przez dwóch mężczyzn w wieku 20-25 lat. Zdarzenie miało miejsce 22 stycznia w niedzielę około godziny 16.45 w brytyjskiej miejscowości Wisbech przy Thomas Clarkson Academy na Corporation Road.

Przed atakiem 13-latek szedł wzdłuż ulic Railway Road, Queens Road oraz Weasenham Lane. Prowadził swój motor. W pobliżu szkoły zobaczył dwóch mężczyzn, którzy zaczęli za nim iść.

Koniecznie przeczytaj: PILNE: Polak podciął sobie gardło w sądzie w Wielkiej Brytanii

Czytaj też: Wielka Brytania: sześciu imigrantów skazanych za gwałty na dzieciach. W sądzie krzyczeli „Allah Akbar”!

Napastnicy zabrali chłopcu pojazd, uderzyli go w twarz i kopali, nawet gdy ich ofiara leżała na ziemi. W szpitalu stwierdzono, że 13-latek ma ma pęknięte żebra, dwa naruszone zęby i rozległe siniaki. Chłopak został znaleziony, kiedy zakrwawiony leżał na chodniku.

13-latek opuścił już szpital, ale nie wiadomo, czy będzie mógł już wrócić do szkoły. Lekarze zalecili mu pobyt w domu.

Śledztwo w sprawie prowadzi Cambridgeshire Police, która prosi osoby posiadające informacje związane ze zdarzeniem o kontakt: pod numerem 101 lub anonimowo za pośrednictwem Crimestoppers pod numerem 0 800 555 111 (Nr sprawy: CF0037860117).

Warto przeczytać: Tragedia w Ełku. 21-latek zginął od ciosów nożem. Wśród zatrzymanych są obcokrajowcy

Podziel się