Szukaj

12-latka, która została zmuszona do ślubu zgodnie z prawem islamu, błaga o pomoc [WIDEO]

12-09-2017 15:56
12-latka z Afganistanu maltretowana przez męża błaga o pomoc Fot. ISLAM zdemaskowany / Facebook
Podziel się

Islam pozwala brać za żony nawet kilkuletnie dziewczynki. W krajach muzułmańskich takie panny młode pod ślubie nierzadko padają ofiarami agresji ze strony męża. Udowadnia to przypadek 12-letniej dziewczynki z Afganistanu.

Na stronie RAWA (Rewolucyjnego Stowarzyszenia Kobiet Afganistanu) ukazał się wywiad z 12-letnią dziewczynką, która opowiedziała o przemocy, jakiej doświadcza codziennie w domu. Dziecko pokazało ranę na ręce, wyjaśniając, że mąż wbił nóż w jej rękę.

Zrozpaczone dziecko prosiło o pomoc w uzyskaniu rozwodu. 12-latka powiedziała, że boi się, że następnym razem mąż ją zabije.

Przypadek dziewczynki nie jest odosobniony. Jakiś czas temu pisaliśmy o bestialskim ataku Afgańczyka na swoją młodą żonę. Mężczyzna z zazdrości… obciął jej uszy. Więcej tutaj: Afgańczyk w czasie brutalnego ataku odciął żonie uszy. Zarina poślubiła go, mając 13 lat.

Koniecznie przeczytaj: Pedofil został zatrzymany przez Brytyjczyków. Ze strachu przed więzieniem zaczął… błagać o litość [WIDEO]

Czytaj też: Jak muzułmanie leczą alkoholizm? Islamski duchowny opowiada pewną historię, która wiele mówi o wyznawcach Allaha… [WIDEO]

Warto przeczytać: Przerażające nagranie zarejestrowane przez ofiary wypadku. Apel o pomoc w znalezieniu sprawcy [WIDEO]

Podziel się