Szukaj

UK: Szokujące zachowanie 12-latka. Pod wpływem pornografii i gry komputerowej kilkukrotnie zgwałcił siostrę

28-02-2019 11:45
przemoc, dziecko, dziewczynka
Podziel się

Jak podaje RMF24, 12-latek mieszkający w brytyjskim mieście Swindon, trzykrotnie zgwałcił swoją 6-letnią siostrę. Okazało się, że chciał w w ten sposób odtworzyć sceny, które zobaczył w popularnej grze komputerowej i w filmach dla dorosłych.

W sądzie 12-latek przyznał, że trzy razy zgwałcił siostrę, ponieważ chciał odtworzyć scenę z „Grand Theft Auto” oraz filmów dla dorosłych, które oglądał. Jak tłumaczył, nie chciał zrobić krzywdy siostrze i zapewnił, że żałuje tego, co zrobił.

Z relacji mediów wynika, że do jednego z gwałtów doszło wówczas, gdy rodzice byli w domu. Miejscowy sąd do spraw młodzieży poinformował, że sprawa wyszła na jaw dopiero wówczas, gdy dziewczynka zwierzyła się swoim koleżankom i nauczycielom w szkole.

Koniecznie przeczytaj: Lublin: Przez kilkanaście godzin brutalnie znęcali się nad swoim kolegą. Teraz odpowiedzą za to przed sądem

Czytaj też: Przeciwniczka PiS o „wielkiej bombie” „Wyborczej”: „Jak się dowiedziałam z TVN24, to aż mnie...” [wideo]

Chłopiec trafi teraz na rok do ośrodka terapeutycznego, gdzie zostanie poddany leczeniu. Dodatkowo przez 2,5 roku będzie widniał w rejestrze przestępców seksualnych. Po tym czasie jego gwałty zostaną wymazane z kartoteki.

Warto przeczytać: Jak politycy radzą sobie z ping-pongiem? Mateusz Morawiecki vs. Ryszard Petru [wideo]

Podziel się