Szukaj

Wstrząsające nagranie z Rosji. Dzielna 10-latka podjęła walkę z pedofilem, który próbował ją zgwałcić [wideo]

17-11-2018 00:29
Rosja, 10-latka walczyła z pedofilem Fot. ДЕЛА Красноярск / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Do zdarzenia doszło w rosyjskiej miejscowości Lesosibirska. Dziewczynka w drodze na zajęcia karate została zaatakowana przez pedofila. 10-latka podjęła desperacką walkę z brutalnym napastnikiem.

Jak podaje rosyjski portal tvk6.ru, 43-letni mężczyzna napadł na dziewczynkę, kiedy ta ze szkoły szła na wieczorny trening karate.

Pedofil rzucił się na nią i powalił na ziemię. Zaczął bić po twarzy 10-latkę, chcąc zmusić ją, aby się rozebrała. Dziewczynka podjęła nierówną walkę z mężczyzną. Broniła się dzielne przez kilka minut, ale potem zaczęła słabnąć.

Na szczęście jej krzyki usłyszała przechodząca w pobliżu kobieta, która odciągnęła na chwilę uwagę napastnika. 10-latce udało się uwolnić i uciec. Pedofil próbował ją gonić, ale dziewczynka zdołała dobiec do pobliskiego budynku i wezwać pomoc.

Koniecznie przeczytaj: Dramatyczne nagranie z Bombaju. 12-latka wyskoczyła z czwartego piętra, by uciec przed pedofilem próbującym ją zgwałcić [wideo]

Czytaj też: 10 lat więzienia dla Brytyjczyka, który zepchnął Polaka na tory w metrze [WIDEO]

43-letni napastnik niedługo po zdarzeniu został zatrzymany. Za próbę dokonania gwałtu na nieletniej grozi mu od 8 do 15 lat więzienia. Dziecko znajduje się pod opieką psychologa.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Podczas rozprawy sądowej oskarżony potwierdził, że jest pedofilem. Drugi więzień od razu go zaatakował [WIDEO]

Podziel się