Szukaj

Złodziej chciał ukraść kobiecie telefon. Nie wiedział, że to zawodniczka UFC [foto]

08-01-2019 17:06
Polyana Viana Fot. UFC / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Zawodniczka UFC, Polyana Viana w rozmowie z dziennikarzami z portalu MMA Junkie opowiedziała o napadzie, którego padła ofiarą przed swoim domem w Rio de Janeiro. Jak się okazuje, nie tylko skutecznie obroniła się przed złodziejem, ale również dała mu prawdziwą nauczkę.

 Według relacji kobiety, złodziej próbował ukryć swoje zamiary, ale gdy go zauważyła, stał się agresywny:

Kiedy zobaczył, że go zauważyłam, usiadł obok mnie. Zapytał o godzinę. Odpowiedziałam, ale on nie zamierzał odejść. Później powiedział: „Dawaj telefon. Nie próbuj reagować, bo jestem uzbrojony”. Następnie sięgnął po pistolet, ale zdałam sobie sprawę, że broń jest zbyt miękka, żeby mogła być prawdziwa.

Koniecznie przeczytaj: Były zawodnik UFC uratował napadniętą na ulicy kobietę. „To był mój obowiązek” [wideo]

Czytaj też: Sieradz: Niecodzienne włamanie do domu jednorodzinnego. W trakcie rabunku złodziej przyrządził sobie jajecznicę

Następnie dodała:

Był bardzo blisko mnie. Zadałam mu dwa ciosy i kopnięcie. Upadł, a potem złapałam go i zaczęłam dusić. Usadziłam go w tym samym miejscu, w którym byliśmy wcześniej i powiedziałam: „Teraz poczekamy na policję”.

Jak twierdzi Viana, mężczyzna nie stawiał żadnego oporu, co więcej sam w pewnym momencie poprosił, by wezwała policję: 

Miałam się dobrze, bo on nawet nie zareagował. Myślę, że bardzo się przestraszył, gdy zadawałam mu ciosy. Prosił bym pozwoliła mu odejść. Mówił: „Pytałem jedynie o godzinę”. Powiedziałam, że go nie puszczę i wezwę policję. On wtedy dodał „Zadzwoń na policję”, bo bał się, że go pobiję jeszcze bardziej.

Zawodniczka UFC trzymała unieruchomioną rękę sprawcy aż do przyjazdu funkcjonariuszy. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, a sportsmenka pojechała na posterunek policji, gdzie złożyła zawiadomienie. Tam dowiedziała się również, że mężczyzna był już wcześniej aresztowany.

Poniżej zdjęcia, na których widać, w jakim stanie znajdował się mężczyzna po pobiciu:

Warto przeczytać: Austria: Brutalny napad na kościół w Wiedniu. Poważnie ucierpiało pięciu zakonników. Policja wciąż poszukuje sprawców

Podziel się