Szukaj

Jan Ziobro ostro odpowiada Małyszowi: „Jak zacznę mówić, to niektórym ludziom może zrobić się bardzo ciepło i nieprzyjemnie” [WIDEO]

15-01-2018 22:35
Jan Ziobro Fot. Jan Ziobro / Facebook
Podziel się

Konflikt młodego skoczka narciarskiego Jana Ziobry ze środowiskiem narciarskim robi się coraz ostrzejszy. Zawodnik w opublikowanym dzisiaj na Facebooku filmie odpowiedział na ostatnie zarzuty Adama Małysza.

Cała sprawa zaczęła się 5 stycznia, kiedy 26-letni skoczek ogłosił, że zawiesza karierę, bo „wielu ludzi z otoczenia chce go zniszczyć”. Później Jan Ziobro dodał jeszcze kolejny film, na którym podawał przykłady niesprawiedliwego według niego traktowania jego osoby.

Do całej sprawy krytycznie od początku odnosił się m.in. Adam Małysz, sprawujący obecnie funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

Koniecznie przeczytaj: Burza po wczorajszym oświadczeniu Jana Ziobry. Adam Małysz komentuje sprawę w ostrych słowach. Jest też reakcja rzecznika PiS

Czytaj też: Jan Ziobro przerywa milczenie i publikuje kolejne nagranie. Skoczek przedstawia swoje dowody. Adam Małysz znowu mu odpowiada [WIDEO]

Ja wiem, że teraz będą wyciągane różne brudy. Jeśli on chce zdziałać coś walką, jaką teraz toczy, to może się przeliczyć. Jeśli trenerzy zaczną mówić, jaka była z nim współpraca, to naprawdę się rozczaruje – mówił niedawno Małysz w wywiadzie dla portalu sportowefakty.wp.pl.

Teraz Jan Ziobro nagrał kolejny film, w którym bezpośrednio odpowiada legendzie polskich skoków.

Mam apel do pana Adama Małysza: pan za coś bierze pieniądze, więc mam prośbę: proszę ujawnić nazwiska osób, które przez dwa lata próbowali mnie zniszczyć – powiedział 26-letni skoczek.

Niech pan mnie nie straszy, że mogę się przeliczyć. Wie pan, że nie powiedziałem wszystkiego. Jak zacznę mówić, to niektórym ludziom może zrobić się bardzo ciepło i nieprzyjemniezwrócił się do Małysza.

Mówi pan w mediach, że do mnie dzwonił. Nie. To ja dzwoniłem do pana, a nie pan do mnie. Chciałem rozwiązać sprawę jak człowiek z człowiekiem. Powiedział mi pan, że nie rozumie całej sytuacji, ale rozumie mnie – dodał Ziobro.

Warto przeczytać: Adam Małysz ma dość i w zdecydowany sposób odpowiada Janowi Ziobrze: „W związku z wywołaniem mnie do tablicy informuję, że...” [FOTO]

Podziel się