Szukaj

Wpis Kręciny hitem internetu. Były działacz PZPN-u znalazł sposób na rozwiązanie problemów reprezentacji [foto]

26-06-2018 15:39
Zdzisław Kręcina Fot. Zdzisław Kręcina / Facebook.com
Podziel się

Postawa biało-czerwonych na tegorocznym mundialu rozczarowała niemal wszystkich kibiców i ekspertów. Po dwóch przegranych spotkaniach naszej drużyny nie szczędzili mocnych słów krytyki. Nieco inaczej zachował się natomiast były sekretarz generalny PZPN, Zdzisław Kręcina, który podzielił się swoim pomysłem na rozwiązanie problemów reprezentacji. Jego żartobliwy wpis niemal natychmiast stał się hitem internetu.

Niezwykle słaba gra polskich piłkarzy sprawiła, że z tegorocznym mundialem żegnają się po fazie grupowej turnieju. Wraz z naszymi reprezentantami Rosję opuszczą m.in. również reprezentanci Iranu, którzy jednak w przeciwieństwie do naszych zawodników pokazali prawdziwą walkę na boisku, czym zyskali szacunek kibiców z całego świata.   

Postawę tej drużyny docenił także m.in. były sekretarz generalny PZPN, Zdzisław Kręcina, który zapytał na Twitterze prezydenta Andrzeja Dudę o możliwość przyznania polskich paszportów zawodnikom irańskim. Jak przyznał, wówczas nasza reprezentacja stałaby się prawdziwą piłkarską potęgą. 

Koniecznie przeczytaj: To zdjęcie to hit. Prezydenci Polski, Estonii, Islandii i Finlandii razem oglądają mecz Islandii z Nigerią [foto]

Czytaj też: Russel Crowe zamierza śledzić mecze reprezentacji Polski. Gwiazdor wytypował także faworyta mundialu [foto]

Panie Prezydencie! Jest szansa przyznania obywatelstwa polskiego 11 Irańczykom? Będziemy potęgą…

 

Warto przeczytać: Niesamowite sceny w szatni Chorwacji. Razem z piłkarzami zwycięstwo świętowała prezydent kraju [wideo]

Podziel się