Szukaj

Ekstraklasa. Zawodnik Piasta i trener Cracovii starli się w zaciętym pojedynku o piłkę [wideo]

25-08-2018 19:27
Michał Probierz, Uron Korus - pojedynek o piłkę Fot. Ekstraklasa to stan umysłu / Facebook
Podziel się

Zadziwiająca sytuacja miała miejsce w czasie wczorajszego meczu Piasta Gliwice i Cracovii Kraków w drugiej kolejce polskiej Ekstraklasy. Na linii bocznej boiska pojedynek o piłkę stoczyli zawodnik i… trener.

Do niecodziennego starcia doszło w momencie, kiedy na prowadzeniu byli gospodarze. Pochodzący ze Słowacji zawodnik Piasta Uron Korus wykonał wślizg, wykopując piłkę na aut. Piłkarz od razu chwycił w ręce futbolówkę, chcąc ją dłużej przytrzymać poza murawą, aby umożliwić kolegom z drużyny powrót do obrony.

Zachowanie zawodnika drużyny z Gliwic nie spodobało się trenerowi Cracovii. Michał Probierz podszedł do Korusa i próbował wyrwać mu piłkę. Ten jednak nie dawał za wygraną i nie chciał oddać futbolówki. Doszło do szarpaniny, w którą włączył się także asystent trenera.

Koniecznie przeczytaj: Takie rzeczy tylko w polskiej Ekstraklasie. Niewiarygodna sytuacja w polu karnym [wideo]

Czytaj też: Internauci przypominają kultowe nagranie. Michał Szczerba 1 września „świętuje” napad Niemiec na Polskę [wideo]

Nagranie opublikował facebookowy profil „Ekstraklasa to stan umysłu”:

Mimo tak mocnego zaangażowania na boisku trenera Cracovii, prowadzona przez niego drużyna znowu przegrała. Mecz zakończył się zwycięstwem Piasta Gliwice 3:1.

Warto przeczytać: Niesportowe zachowanie Neymara. Sfaulował nastolatka, który odebrał mu piłkę [wideo]

Podziel się