Szukaj

KFC sparodiowało zachowanie Neymara na boisku. Spot reklamowy podbija internet [wideo]

04-07-2018 15:24
Reklama KFC Fot. LeHuffPost / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Każda duża sportowa impreza stanowi prawdziwe źródło inspiracji dla reklamodawców. Często w okresie trwania danego turnieju tworzą oni spoty promocyjne, w których nawiązują do różnych nietypowych wydarzeń ze sportowych aren. Tym razem, w związku trwającymi mistrzostwami świata w Rosji, znana sieć barów szybkiej obsługi wyprodukowała reklamę, w której sparodiowała irytujące zachowanie gwiazdy reprezentacji Brazylii, Neymara.

Brazylijczyk ten przyzwyczaił kibiców do tego, że podczas starcia z rywalem po upadku na boisku często znacznie wyolbrzymia swoje urazy. Jego upadki przy nawet błahych zdarzeniach podczas meczu wśród jednych wzbudzają skrajną irytację, zaś u innych rozbawienie.

Do tego rodzaju zdarzenia, doszło podczas niedawnego spotkania Brazylii z Serbią, gdzie Neymar po faulu przy linii bocznej boiska wykonał szereg ekspresyjnych obrotów.  

Koniecznie przeczytaj: To nagranie podbija sieć. Tak meksykańscy kibice rywalizowali w konkurencji „Neymar Challenge” [wideo]

Czytaj też: Mundial 2018: Argentyna rozgromiona przez Chorwację. Te zdjęcia mówią same za siebie [foto+wideo]

Jak się okazało, to właśnie zachowanie gwiazdy reprezentacji Brazylii zainspirowało znaną sieć barów szybkiej obsługi do wyprodukowania humorystycznego spotu reklamowego. W opublikowanym nagraniu widzimy nieznanego piłkarza, który podczas meczu upada i wykonuje serie obrotów w stylu Neymara. Jednak na kilku fikołkach się nie kończy. Faulowany zawodnik turla się także poza stadion, aż do momentu, gdy dociera do jednej z restauracji.

Warto przeczytać: Mundial 2018: FIFA ukarała PZPN. Prawie 40 tys. zł za wywieszenie „nacechowanego politycznie” i „obraźliwego” banera [foto]

Podziel się