Szukaj

USA: Niecodzienny incydent podczas turnieju ATP. Jednemu z zawodników rozpadł się but [wideo]

03-08-2018 19:13
Niecodzienny incydent w meczu tenisowym Fot. ATPWorldTour / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Do dość zabawnego zdarzenia doszło podczas spotkania tenisowego rozgrywanego w ramach II rundy turnieju ATP w Waszyngtonie. W pojedynku, w którym mierzyli się ze sobą Noah Rubin i John Isner, pierwszy z nich dosłownie zniszczył swoje buty. Śmiechu nie mogli powstrzymać zarówno jego rywal, zgromadzona publiczność oraz komentatorzy.

Ten zabawny incydent wydarzył się w piątym gemie drugiego seta. Amerykanin Noah Rubin starał się ofiarnie dobiec do piłki, ale uniemożliwił mu to ...jego własny but, który nagle zupełnie się rozpadł.

Zdarzenie to wywołało salwę śmiechu nie tylko na trybunach. Wyraźnie rozbawiony był również John Isner, a także komentator, który nie mógł powstrzymać śmiechu:

Jak się okazało, zniszczone obuwie nie rozśmieszyło jedynie samego Rubina, który nie był przygotowany na taką okoliczność. Na szczęście w szatni odnalazł odpowiednie buty, w których mógł kontynuować spotkanie.

Koniecznie przeczytaj: Strzelanina podczas turnieju e-sportowego. Są zabici i ranni. Przerażające nagranie z transmisji na żywo [+18 wideo]

Czytaj też: Nowe informacje ws. strzelaniny na Florydzie. Wiadomo, kim był sprawca [foto+wideo]

Końcowy wynika zdaje się potwierdzać, iż incydent ten nie wybił Amerykanina z rytmu. Odniósł bowiem sensacyjne zwycięstwo nad rywalem plasującym się w czołowej dziesiątce najlepszych tenisistów świata. Niestety w kolejnej rundzie zagrał nieco gorzej i musiał uznać wyższość Rosjanina Andrieja Rublowa.

Warto przeczytać: Niesportowe zachowanie Neymara. Sfaulował nastolatka, który odebrał mu piłkę [wideo]

Podziel się