Szukaj

Tym wpisem Zbigniew Boniek podbił media społecznościowe. Zawarł w nim zabawną anegdotę sprzed lat [foto]

12-07-2018 21:04
Zbigniew Boniek Fot. Sportowy24 / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Często zdarza się, że tweety Zbigniewa Bońką cieszą się bardzo dużą popularnością wśród internautów. Nie inaczej było w przypadku niedawnego wpisu, w którym prezes PZPN podzielił się zabawną anegdotą sprzed lat.

W zwiazku z tym, że reprezentacja Francji po wygranym półfinale z Belgią awansowała do finału tegorocznych Mistrzostw Świata, Zbigniew Boniek postanowił podzielić się zabawną historią związaną z trenerem tej drużyny Didierem Deschampsem, Michelem Platinim oraz nim samym.

Do opisanej przez prezesa PZPN sytuacji doszło w 1994 roku, gdy Didier Deschamps przechodził z Olympique Marsylia do Juventusu Turyn:

Koniecznie przeczytaj: Zbigniew Boniek przyznaje, że jest problem w polskim zespole: „Sukcesy zmieniły reprezentację” [wideo]

Czytaj też: Zbigniew Boniek arogancki wobec dziennikarki? Ta odpowiedź prezesa PZPN oburzyła internautów [wideo]

Deschamps przychodząc do Juve udzielił wywiadu i powiedział: „moim ulubionym piłkarzem Juve był Boniek”. Zadzwonił do mnie Platini i mówi „mówiłem Ci z nim jest coś nie tak.

Tweet prezesa PZPN przypadł do gustu internautom, co widać po ogromnej ilości polubień. 

Warto przeczytać: Prezes PZPN wybrał nowego selekcjonera reprezentacji Polski. „Jerzy Brzęczek ma ogień w oczach” [foto]

Podziel się