Szukaj

Polka zachwyciła internautów na całym świecie. Jej podniebny taniec obejrzało już 21 mln osób!

06-02-2017 21:41
Maja Kuczyńska - Wind Games 2017 Fot. Wind Games / Facebook
Podziel się

Podczas odbywających się w miniony weekend zawodów Wind Games 2017 Maja Kuczyńska zajęła trzecie miejsce. 17-letnia Polka, która jest mistrzynią świata juniorów w akrobacjach w tunelu aerodynamicznym swoim podniebnym pokazem zachwyciła miliony internautów.

Tegoroczne zawody Wind Games odbyły się w hiszpańskiej miejscowości Empuriabrava (Katalonia). Polka konkurowała w indoor skydivingu - młodej dyscyplinie, nazywanej też lataniem w tunelu aerodynamicznym.

Polka została w 2015 r. mistrzynią w kategorii Freestyle (styl dowolny, z podkładem muzycznym), w 2016 r. zajęła drugie miejsce. Choć w tym razem Maja zdobyła trzecią nagrodę, to swoim pokazem znowu oczarowała widzów, którzy na żywo śledzili jej akrobacje. Jej występ robi też prawdziwą furorę w sieci. Jak do tej pory opublikowany 3 lutego na Facebooku filmik z tańcem 17-latki z Wrocławia obejrzało już 21 mln osób.

Koniecznie przeczytaj: Polski akcent na Super Bowl 2017! I to w jednym z najbardziej wzruszających momentów [WIDEO]

Czytaj też: „Terrorysta” z Wenezueli najgorszym narciarzem w historii? Jego występ na Mistrzostwach Świata w Lahti przebija wszystko... [WIDEO]

Warto przeczytać: Brutalny atak na pracowników ośrodka dla uchodźców w Niemczech. Imigranci użyli noży i metalowych prętów [WIDEO +18]

Podziel się