Szukaj

Wybrano najgorsze drużyny mundialu w Rosji. Polska na pierwszym miejscu

13-07-2018 13:30
Reprezentacja Polski w piłce nożnej Fot. Łączy nas piłka / Facebook
Podziel się

Reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce w rankingu najgorszych drużyn mundialu. „Udało” nam się wyprzedzić m.in. Panamę i Niemców.

Zestawienie przygotowali dziennikarze portalu realsport101.com. W rankingu znalazło się osiem reprezentacji, które zawiodły oczekiwania na tegorocznych mistrzostwach świata w Rosji.

Polska uplasowała się na pierwszej pozycji, wyprzedzając Panamę (2 miejsce) i Niemcy (3 miejsce). Za „podium” uszeregowano kolejno Egipt, Australię, Kostarykę, Islandię i Maroko.

W uzasadnieniu „wyróżnienia” dla polskiej reprezentacji dziennikarze podkreślali m.in., że nasza drużyna była na MŚ w wyrównanej grupie i zawiodła oczekiwania, biorąc pod uwagę sukcesy na Euro 2016. Grę naszej reprezentacji określono jako najnudniejszą na mundialu, opisano także słabą postawę Roberta Lewandowskiego.

Koniecznie przeczytaj: Polska reprezentacja już w Polsce. Na lotnisku w Warszawie piłkarzy przywitali kibice [wideo]

Czytaj też: Mundial 2018: Argentyna rozgromiona przez Chorwację. Te zdjęcia mówią same za siebie [foto+wideo]

Wydawało się, że obecne gwiazdy kierowane przez Roberta Lewandowskiego wreszcie przybiorą na sile. Wielu widziało Polskę jako czarnego konia turnieju w Rosji. Nie udało się jednak sprostać oczekiwaniom. To był przygaszony i ponury styl gry

- czytamy na portalu.

Panama była najgorsza pod względem piłkarskim. Niemcy okazali się największym rozczarowaniem pod względem poprzedzających turniej meczów, ale drużyna Nawałki połączyła jedno i drugie

- oceniają autorzy rankingu.

Robert Lewandowski ani razu nie stanowił poważnego zagrożenia, pomimo strzelenia w eliminacjach 16 goli. Powinni poradzić sobie dużo, dużo lepiej i dlatego zasługują na inauguracyjną „drewnianą łyżkę”

- dodano.

Warto przeczytać: Mundial 2018: FIFA ukarała PZPN. Prawie 40 tys. zł za wywieszenie „nacechowanego politycznie” i „obraźliwego” banera [foto]

Podziel się