Szukaj

„Wszystkie długi Wisły”. Genialna przeróbka podbija sieć. Z sytuacji klubu żartują nawet zawodnicy [wideo]

10-01-2019 14:31
Wszystkie długi Wisły Fot. Rzepson Pictures / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Nieprawdopodobna wręcz historia związana z próbą „ratowania” Wisły Kraków przez zagranicznych inwestorów stała się inspiracją dla wielu internetowych parodii. Choć pewnie kibicom „Białej Gwiazdy” do śmiechu nie jest, to trzeba przyznać, że stworzony niedawno trailer „filmu” o długach Wisły trafia w samo sedno. Zabawna przeróbka robi furorę w sieci.

Perypetie Wisły Kraków związane z ogromnym zadłużeniem klubu trwają od miesięcy. Wielokrotnego mistrza Polski mieli uratować inwestorzy Vanna Ly oraz Mats Hartling, ale jak się skończyło, wiemy wszyscy. Biznesmeni z Kambodży i Szwecji nie wpłacili nawet złotówki na poczet ratowania klubu, tłumacząc się w mało wiarygodny sposób.

Na szczęście w ostatnich dniach pojawiają się doniesienia świadczące o tym, że trwają negocjacje z osobą rzeczywiście zainteresowaną kupnem i ratowaniem klubu. Wisła mogłaby pozostać wtedy w Ekstraklasie. Pozytywną informacją bez wątpienia jest także ostatnia deklaracja Kuby Błaszczykowskiego, który zapowiedział, że w „Białej Gwieździe” może grać nawet za darmo.

Koniecznie przeczytaj: Niesamowity gest Kuby Błaszczykowskiego. Ujawniono szczegóły kontraktu z Wisłą Kraków

Czytaj też: Krzysztof Piątek bohaterem Milanu. Strzelił dwie bramki w pół godziny. Kibice oszaleli [wideo]

Niemniej jednak, telenowela związana z problemami finansowymi Wisły stała się inspiracją dla internautów.

Poniżej trailer „Wszystkie długi Wisły”.

Zwiastun najnowszej produkcji Patryka Vegi. Film opowiada dramatyczną historię Wisły Kraków, która pod koniec roku 2018 znalazła się na skraju upadłości... sytuacje mógł jedynie uratować członek kambodżańskiej rodziny królewskiej - Vanna Ly i szwedzki przedsiębiorca - Mats Hartling.

Film nie ma na celu nikogo obrazić ani pokazać w negatywnym świetle, parodia w subiektywny sposób obrazuje faktyczną sytuację klubu Wisła Kraków

- czytamy w opisie filmu.

Co ciekawe, nawet sami piłkarze krakowskiego kubu przyznają, że żartują już z całej sytuacji. Paweł Brożek mówi, że w szatni zawodnicy słuchają piosenki o Vannie Ly.

Internauci sugerują, że chodzi o ten utwór.

Możliwe też, że Brożek miał na myśli poniższą parodię, która także cieszy się sporą popularnością na YouTube.

Warto przeczytać: Przebrany za Rambo mężczyzna wtargnął do sądu z nożem? Zaskakujący finał historii [foto+wideo]

Podziel się