Szukaj

Dziennikarz TVN awansował trenera Adama Nawałkę. Podczas konferencji prasowej nazwał go... premierem [wideo]

03-07-2018 13:49
Adam Nawałka Fot. Łączy nas piłka / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezes PZPN oraz selekcjoner reprezentacji Polski poinformowali o zakończeniu dotychczasowej współpracy. Jej głównym bohaterem został dziennikarz TVN, który w trakcie zadawania swojego pytania przejęzyczył się i nazwał trenera Adama Nawałkę premierem.

W trakcie spotkania z dziennikarzami trener Adam Nawałka i Zbigniew Boniek m.in. podziękowali sobie za wzajemną współpracę. Nie brakowało też słów wdzięczności skierowanych do dziennikarzy i kibiców, którzy wiernie śledzili losy reprzentacji Polski. Podano również powody decyzji odejścia obecnego selekcjonera. Więcej tutaj: Adam Nawałka nie jest już selekcjonerem polskiej kadry. Szkoleniowiec przyznał, że popełnił błędy na mundialu [wideo]

Koniecznie przeczytaj: Zbigniew Boniek wybrany na kolejną kadencję prezesa PZPN

Czytaj też: Ostro skrytykowali prezesa PZPN, bo zaczął wypowiadać się o polityce. Boniek się wkurzył i im odpowiedział

Podczas konferencji prasowej, gdy dziennikarze otrzymali możliwość zadawania pytań, dziennikarz TVN Jakub Sobieniowski, w nawiązaniu do wcześniejszych słów trenera Adama Nawałki, chciał zapytać o błędy, które popełniono w przygotowaniach do turnieju. Swoje pytanie zaczął od słów:

Dzień Dobry, Jakub Sobieniowski Fakty TVN, Panie premierze...

Co ciekawe, dziennikarz nie zauważył, że popełnił błąd i kontynuował swoje pytanie. Dopiero wówczas rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski zwrócił mu uwagę, że się przejęzyczył i zamiast słowa „trenerze” użył zwrotu „premierze”. Na tą wpadkę zareagował również sam selekcjoner Adam Nawałka, który z uśmiechem na twarzy zapytał: „Już chce mnie pan tak awansować”.

Poniżej nagranie;

Warto przeczytać: Zbigniew Boniek wywołał prawdziwą burzę. Internauci są zszokowali jego komentarzem ws. odznaczenia ratowników z Nanga Parbat [FOTO]

Podziel się