Szukaj

Wojciech Szczęsny nie spodziewał się, jaki „chrzest” czeka go w szatni Juventusu Turyn. Ale dał radę [WIDEO]

25-07-2017 13:09
Wojciech Szczęsny, chrzest w Juventusie Fot. Tarek Jeer / youtube / screen YouTube
Podziel się

Nasz reprezentacyjny bramkarz przeniósł się z Rzymu do najbardziej utytułowanego klubu we Włoszech. Nie spodziewał się jednak, że w Turynie będą go czekały wyzwania nie tylko sportowe. Nowi koledzy przygotowali mu niespodziankę.

Wojciech Szczęsny, który przez ostatnie dwa sezony z powodzeniem bronił barw AS Roma, właśnie przeniósł się do jednego z największych rywali klubu z Wiecznego Miasta. Arsenal Londyn, z którego dotąd Szczęsny był tylko wypożyczony do Romy, wytransferował polskiego golkipera do Juventusu Turyn.

„Stara Dama” to najbardziej utytułowany klub piłkarski we Włoszech, wielokrotny mistrz kraju, tegoroczny finalista Ligi Mistrzów. Jednak w barwach „bianco-negri” Szczęsnego czekają nie tylko wyzwania natury czysto sportowej.

Koniecznie przeczytaj: Wojciech Cejrowski ostro o aferze reprywatyzacyjnej [WIDEO]

Czytaj też: Wojciech Cejrowski bez ogródek o aferze reprywatyzacyjnej [WIDEO]

Przekonał się  o tym już pierwszego dnia w szatni swojego nowego klubu. Koledzy z drużyny urządzili nowym zawodnikom tradycyjny „chrzest”. Polak musiał zaśpiewać przebój „Love Yourself” z repertuaru Justina Biebera. Nagranie jego występu trafiło do Internetu i od razu stało się hitem.

Nasz bramkarz nie był osamotniony w swoich występach wokalnych. „Chrzest” nie ominął też pozostałych nowych nabytków Juve – zaśpiewać musieli także Douglas Costa, Rodrigo Betancourt oraz Matti de Sciglio.

Warto przeczytać: Wojciech Cejrowski o wizycie Donalda Trumpa w Polsce: „Chodzi o osłabienie IV Rzeszy” [WIDEO]

Podziel się