Szukaj

Węgrzy odpowiedzieli Polakom! Pozdrowili ich w czasie meczu z Andorą! Skandowali „Polska, Polska” [WIDEO]

14-11-2016 14:46
Węgrzy pozdrawiają Polaków w czasie meczu z Andorą Fot. Sport HD / YouTube / screen YouTube
Podziel się

O przyjaznych stosunkach między Węgrami i Polakami ostatnio sporo się mówi. Sympatię okazują sobie między innymi kibice z obu krajów. 11 listopada w czasie meczu z Rumunią wznoszono okrzyki na cześć Węgier, teraz Węgrzy postanowili odwdzięczyć się nam w ten sam sposób.

W czasie meczu rozegranego przez naszą reprezentację z Rumunią polscy kibice postanowili okazać sympatię Węgrom, wznosząc okrzyki „Ria ria Hungaria”. Gest zauważyli Węgrzy, którzy w mediach społecznościowych również manifestowali wyjątkowo pozytywne nastawienie do Polaków.

Z kolei, w trakcie ostatniego spotkania rozegranego w ramach eliminacji do MŚ 2018 z Andorą, Węgrzy wykorzystali okazję i odwdzięczyli się Polakom, skandując „Polska, Polska”.

Koniecznie przeczytaj: UE szantażuje Polskę i Węgry? Zagrożono karami finansowymi, jeżeli oba państwa nie poprą nowego pomysłu Wspólnoty

Czytaj też: Kukiz’15 nie składa broni po przyjęciu polsko-ukraińskiej „wspólnej” deklaracji - publikuje spot „Dzień Hańby”

Warto też zauważyć, że zachowanie naszych kibiców w czasie meczu 11 listopada wyjątkowo nie spodobało się Rumunom, którzy delikatnie mówiąc, za Węgrami nie przepadają. Więcej tutaj: Ten okrzyk Polaków na cześć Węgier rozwścieczył kibiców Rumunii [WIDEO].

Pozdrowienie Wegrów dla Polaków na nagraniu poniżej:

Wcześniejsze pozdrowienie Polaków dla Węgrów tuaj:

Warto przeczytać: Czego jest najwięcej w danym kraju? Węgry – gwiazdy porno, Litwa – szybkie Wi-Fi, a w Polsce? [MAPA]

Podziel się