Szukaj

Totalna kompromitacja. Mistrzynie świata jednym meczem obaliły feministyczne bzdury

04-04-2017 15:25
Żeńska reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej
Podziel się

Różnice między kobietami a mężczyznami dla jednych są kwestią oczywistą, dla innych mówienie o nich uważane jest za niepoprawne polityczne i „szowinistyczne”. Praktyka jednak pokazuje, kto ma rację.

W ramach przygotowań do eliminacji Igrzysk Olimpijskich żeńska reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej zmierzyła się w meczu sparingowym z młodzieżówką FC Dallas. Jaki był wynik? Zespół juniorów, składający się z zawodników do lat 15, bez problemu wygrał z paniami 5:2.

Warto dodać, że Amerykanki to trzykrotnie mistrzynie świata w żeńskiej piłce nożnej, co więcej cztery razy przywoziły złoto z Igrzysk Olimpijskich (na sześć rozegranych do tej pory turniejów).

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke w „Skandalistach”. Ostre starcie z Joanną Seneszyn [WIDEO]

Czytaj też: Janusz Korwin-Mikke odpowiada socjalistce z Hiszpanii

Nie się jednak czemu dziwić. W wielu dyscyplinach sportowych różnica poziomów między żeńskimi a męskimi reprezentacjami jest ogromna.

Przypomnijmy, że Janusz Korwin-Mike, kiedy ostatnio powiedział, że kobiety zarabiają mnie,j bo są średnio słabsze, średnio niższe i średnio mniej inteligentne od mężczyzn, wywołał ogromne poruszenie i falę krytyki w międzynarodowych mediach. Pytanie, czy naprawdę jest się za co oburzać...

Warto przeczytać: Janusz Korwin-Mikke z okazji Dnia Kobiet wręcza kwiaty Joannie Scheuring-Wielgus [WIDEO]

Podziel się