Szukaj

Kuriozalna sytuacja w eliminacjach do Ligii Mistrzów: „Legia Warszawa odpadła po walce z klubem, który maluje trawę na zielono” [foto]

02-08-2018 12:54
Trawa pomalowana na zielono w meczu el. LM Twitter / screen Twitter
Podziel się

Fani Legii Warszawa oraz komentatorzy sportowi nie ukrywają rozczarowania po odpadnięciu Mistrza Polski w eliminacjach do Ligii Mistrzów. Jednak nie tylko słaba postawa stołecznego klubu stała się przedmiotem komentarzy.

Internauci komentujący wtorkowe spotkanie Legii w Trnawie ze Spartakiem zwrócili uwagę na zielone plamy, które pojawiły się na twarzach i białych strojach zawodników warszawskiego klubu. Z upływem kolejnych minut meczu kolor zielony widoczny był już u piłkarzy obu drużyn.

Początkowo komentujący spotkanie dla TVP Sport Tomasz Jasina i Marek Jóźwiak nie odnieśli się do tego zaskakującego zjawiska. Dopiero, po pewnym czasie, kiedy realizator pokazał na zbliżeniu zieloną twarz jednego z piłkarzy Legii, Jóźwiak ocenił, że słowacki klub najprawdopodobniej… pomalował trawę na zielono.

Koniecznie przeczytaj: Legia Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy zmierzy się z Ajaxem Amsterdam

Czytaj też: Legia Warszawa nominowana do prestiżowej nagrody. Ma szansę zostać najlepszą drużyną roku na świecie!

Maciej Wąsowski, dziennikarz „Przeglądu Sportowego” uważa, że taka sytuacja mogła mieć miejsce.

Te zielone ślady na koszulkach i dłoniach piłkarzy obu drużyn to pomalowana zieloną farbą wysuszona trawa albo nierozpuszczony nawóz. Tak czy inaczej wygląda to komicznie. Organizacyjnie parodia Ligi Mistrzów, nawet jak na poziom eliminacji

- skomentował na Twitterze.

Redaktor naczelny weszlo.com ocenia, że to oznacza jeszcze większy blamaż dla Legii.

Legia odpada z eliminacji Ligi Mistrzów po walce z klubem, który maluje trawę na zielono

- ironizuje Krzysztof Stanowski.

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat.

Warto przeczytać: Legia zaczepia Ronaldo na Twitterze

Podziel się