Szukaj

Transseksualista po raz kolejny wygrał zawody zapaśnicze dla kobiet. Publiczność tym razem wygwizdała zwycięzcę, uznając wynik za niesprawiedliwy [wideo]

27-02-2018 19:42
Mack Beggs Fot. Dallas News / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W Teksasie publiczność postanowiła wygwizdać 18-letnią Mack Beggs. Widowni nie spodobał się jednak sukces triumfatorki, ponieważ powszechnie wiadomo o testosteronie, który od lat przyjmuje zawodniczka planująca zmianę płci.

Mack Begs od kilku lat oficjalnie mówi, że czuje się mężczyzną. Z tego też powodu zaczęła przyjmować testosteron. Jej wygląd zewnętrzny już teraz ma niewiele wspólnego z kobiecością. Ponadto dziewczyna planuje w przyszłości operację związaną ze zmianą płci.

I właśnie to kibice zapasów oraz pozostałe uczestniczki zawodów uważają za niesprawiedliwe. Beggs przyjmując testosteron zdecydowanie zwiększyła swoją siłę. Sportowe rywalki dziewczyny uważają, że nie mają szans z taką przeciwniczką.

Koniecznie przeczytaj: Kontrowersyjny występ niemieckiej łyżwiarki. Wybrała podkład muzyczny jednoznacznie kojarzący się z... Holocaustem [wideo]

Czytaj też: Czy handel w niedzielę jest grzechem? Stanowisko tradycyjnej nauki Kościoła zaskakuje

Regulamin zawodów zwraca jednak uwagę na płeć podaną w akcie urodzenia. Dopóki więc Beggs nie podda się operacji zmiany płci i nie przedstawi należytych dokumentów sędziom, dalej będzie występowała w żeńskiej kategorii.

Matka dziewczynki już teraz uważa swoje dziecko za chłopca:

On ma tyle szacunku dla wszystkich dziewczyn, z którymi się zmaga. Ludzie myślą, że Mack bije dziewczyny … Dziewczyny, z którymi się zmaga, są twarde. To bardziej kwestia umiejętności oraz dyscypliny niż z siły.

Warto przeczytać: Złodziej chciał ukraść kobiecie telefon. Nie wiedział, że to zawodniczka UFC [foto]

Podziel się