Szukaj

Tragedia na boisku. Sędzia zmarł po ciosie zadanym przez piłkarza

07-11-2016 21:40
Ruben Rivera Vazquez Fot. Maria L Tellez / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W Meksyku podczas meczu piłkarskiego między Canarios Rojo Gomez i Lindavista zmarł sędzia, który wcześniej został uderzony przez zawodnika jednej z drużyn w odwecie za pokazanie mu czerwonej kartki. Policja poszukuje sprawcy, który uciekł z miejsca zdarzenia.

Mecz między amatorskimi zespołami Canarios Rojo Gomez i Lindavista rozgrywany był w niedzielę w mieście Tulancingo 120 km na północny wschód od miasta Meksyk. W pewnym momencie Victor Trejo, 56-letni arbiter prowadzący spotkanie pokazał jednemu z zawodników gospodarzy czerwoną kartkę. Ruben Rivera Vazquez wyjątkowo mocno zdenerwował się decyzją sędziego i go uderzył. Arbiter stracił przytomność i upadł na murawę. Mimo interwencja służb medycznych, po kilku minutach mężczyzna zmarł. Według informacji podanych przez policję, śmierć nastąpiła w wyniku krwotoku wewnętrznego.

Koniecznie przeczytaj: Nie żyje Fidel Castro. Zmarł w wieku 90 lat

Czytaj też: Irlandia: Zamordowano na ulicy 31-letniego Polaka

Piłkarz, który zadał śmiertelny cios, wykorzystując zamieszanie, zdołał wsiąść do stojącej na parkingu ciężarówki i uciec. Na chwilę obecną, Vazquez nadal poszukiwany jest przez policję.

Użytkownicy serwisów społecznościowych zaczęli umieszczać wizerunki poszukiwanego piłkarza.

Warto przeczytać: Cejrowski: Polska powinna zbudować mur. Zwłaszcza na granicy z jednym państwem [WIDEO]

Podziel się