Szukaj

Zabawny taniec zawodników Bayernu Monachium. Robert Lewandowski i James Rodriguez dali prawdziwe show [wideo]

06-08-2018 16:06
Lewandowski i James Fot. Michał Pol / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Jeszcze niedawno dwaj piłkarze Bayernu Monachium, Robert Lewandowski i James Rodriguez rywalizowali ze sobą w mundialu. Teraz wraz z całym zespołem przygotowują się do kolejnego sezonu. Niedawno w sieci ukazało się nagranie, na którym widać, jak obaj zawodnicy wykonują zabawny taniec.

Piłkarze Bayernu Monachium przebywają na zgrupowaniu w Rottach-Egern, gdzie intensywnie przygotowują się do zbliżającego się sezonu. Na obozie nie brakuje ciężkich i wyczerpujących zajęć. Nie może więc dziwić fakt, że w czasie wolnym zawodnicy starają się nie tylko regenerować, ale również relaksować.

Jakiś czas temu Robert Lewandowski opublikował nagranie, na którym widać, jak wraz gwiazdą reprezentacji Kolumbii, Jamesem Rodriguezem wykonuje zabawny taniec. Trzeba przyznać, że obydwu piłkarzom nie brakuje poczucia humoru i dystansu do siebie.  

Koniecznie przeczytaj: Robert Lewandowski pożegnał odchodzącego z reprezentacji Łukasza Piszczka. Jego wpis nie spodobał się internautom [foto]

Czytaj też: Robert Lewandowski zaśpiewał na weselu. Zmierzył się z ponadczasowym polskim przebojem [wideo]

Warto przeczytać: Robert Feluś nie jest już redaktorem naczelnym „Faktu”. To efekt bulwersującej okładki o śmierci syna Leszka Millera

Podziel się