Szukaj

Fenomenalna interwencja Wojciecha Szczęsnego. Polak obronił rzut karny w ostatniej minucie meczu [foto+wideo]

20-09-2018 18:53
Wojciech Szczęsny, Liga Mistrzów, Juventus Turyn, rzut karny Fot. FlyingT / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Juventus Turyn pokonał w środę na wyjeździe Valencię 2:0. Brak utraty bramki w spotkaniu rozegranym w Lidze Mistrzów Stara Dama zawdzięcza w dużej mierze Wojciechowi Szczęsnemu, który obronił rzut karny w samej końcówce meczu.

Polski bramkarz nie miał za dużo pracy w całym spotkaniu, ale zachował skupienie do końca. W ostatniej akcji meczu Szczęsny obronił uderzenie Daniego Parejo i nie pozwolił Valencii na zdobycie choćby honorowego gola.

Koniecznie przeczytaj: Wojciech Szczęsny nie spodziewał się, jaki „chrzest” czeka go w szatni Juventusu Turyn. Ale dał radę [WIDEO]

Drużyna z Turynu wygrała zasłużenie. Gospodarze nie byli w stanie stworzyć sobie zbyt wielu podbramkowych sytuacji, mimo iż piłkarze Starej Damy przez większość czasu grali w osłabieniu. W 29 minucie meczu czerwoną kartkę dostał Cristiano Ronaldo. Dla wielu komentatorów decyzja sędziego była niezrozumiała. Więcej tutaj: Cristiano Ronaldo otrzymał czerwoną kartkę w meczu Ligi Mistrzów. Środowisko piłkarskie stanęło w jego obronie [wideo]

Warto przeczytać: Uliczna zadyma w Hiszpanii przed meczem LM. Kibic Juventusu raniony nożem [WIDEO]