Szukaj

Syryjski imam wygłosił kazanie na temat mundialu. „To wydarzenie jest elementem żydowskiego spisku” [wideo]

04-07-2018 17:00
Imam o Żydach i mundialu Fot. MEMRI TV Videos / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

W piątek imam Muhammad Ali Al-Mall podczas kazania wygłoszonego w meczecie Lala Pasza w Damaszku stwierdził, iż tak duże wydarzenia jak mistrzostwa świata w piłce nożnej są częścią żydowskiego spisku naszkicowanego w „Protokołach mędrców Syjonu”.

„Protokoły mędrców Syjonu” to dokument, który powstał ponad 100 lat temu w carskiej Rosji. Autorzy opisali w nim plany osiągnięcia przez Żydów globalnej dominacji. Co warto podkreślić, większość historyków zarówno z Stanów Zjednoczonych, jak i Europy podważyła jego autentyczność i wiarygodność.

W swoim kazaniu imam podkreślił m.in., że takie duże międzynarodowe wydarzenia jak mundial są elementem tajnego planu żydowskich orgranizacji, które w ten właśnie sposób chcą uśpić czujność muzułmanów:  

Koniecznie przeczytaj: Mundial 2018: Argentyna rozgromiona przez Chorwację. Te zdjęcia mówią same za siebie [foto+wideo]

Czytaj też: Mundial 2018: FIFA ukarała PZPN. Prawie 40 tys. zł za wywieszenie „nacechowanego politycznie” i „obraźliwego” banera [foto]

Znajdujemy się w obsesji i szaleństwie świata piłki nożnej. Myślałem, jaki tytuł nadać temu kazaniu i zdecydowałem się nazwać go „Żaden głos nie jest głośniejszy niż głos piłki nożnej i Mundialu”. Uczciwie mówiąc, taka jest prawda w tych dniach. Chciałbym naświetlić kilka spraw. (…) Kiedy założono żydowską organizacje, jeden z artykułów [„Protokołów mędrców Syjonu”], artykuł 20, jak myślę – stanowił: „Będziemy odwracać uwagę Arabów sztuką i sportem”. Istotnie, zrobili to właśnie i w ten sposób dotarliśmy do punktu, w którym jesteśmy dzisiaj.

Islamski duchowny dodał również, że największe i najkrawasze ataki na ludność muzułmańską przeprowadzono właśnie w trakcie tego rodzaju imprez:

Oglądamy mecze godzinami. Ludzie tworzą teorię za teorią [na temat meczów], podczas gdy meczet Al-Aksa jest bezczeszczony, a Gaza jest uderzana, ale nikt nie zwraca na to uwagi. Drodzy bracia, większość rozlewu krwi, jaka dotknęła Arabów i muzułmanów, zdarzyła się podczas meczów mistrzostw świata. W 2006 i 2010 r. ludzie oglądali mecze, kiedy Izrael bombardował Gazę. (…) Przez trzy dni zastanawiałem się, dlaczego USA nie przodują w piłce nożnej. Czy kiedykolwiek słyszeliście, by USA zakwalifikowały się do ćwierćfinałów albo wygrały Mundial? USA albo Chiny? Te kraje mają inną specjalność, Europejczycy podjęli się odwracania uwagi Arabów, podczas gdy [USA i Chiny] mają inną.

Poniżej nagranie:

Warto przeczytać: Jest już teledysk do oficjalnego hymnu Mistrzostw Świata w Rosji. Zaraz na początku pojawia się polski akcent [wideo]

Podziel się