Szukaj

Dziennikarz zasugerował, co wpłynęło na słabą grę Polaków na mundialu. „Mogli być ofiarami afery GetBack”

24-07-2018 15:19
Reprezentacja Polski w piłce nożnej Fot. Łączy nas piłka / Facebook
Podziel się

Krzysztof Stanowski w swoim niedawnym wpisie na Twitterze zasugerował, że członkowie reprezentacji Polski mogli być ofiarami głośnej afery finansowej GetBack. Jak napisał, straty jednego z nich, liczone są w dziesiątkach milionów złotych.

Dziennikarz podkreślił, że ofiarami afery mogło paść co najmniej dwóch członków kadry. Jak jednak zaznaczył, te informacje wymagają jeszcze weryfikacji:

Ja już dalej nie dojdę, może jakiś dziennikarz gospodarczy da radę. Sprawdziłbym, czy afera GetBack nie pogrążyła piłkarskiej reprezentacji. Słyszę o bardzo dużych stratach inwestycyjnych u minimum dwóch osób, w tym u jednej o stratach idących w dziesiątki milionów złotych.

Koniecznie przeczytaj: Poseł Krzysztof Mieszkowski ma swoją teorią o reprezentacji Polski „Zabrakło w niej uchodźców z Afryki i Azji” [wideo]

Czytaj też: Polska reprezentacja już w Polsce. Na lotnisku w Warszawie piłkarzy przywitali kibice [wideo]

Warto przypomnieć, że od pewnego czasu wobec firmy windykacyjnej GetBack toczy się śledztwo, w wyniku którego oskarżono już prezesa i jego współpracowników o próbę wyłudzenia z Polskiego Funduszu Rozwoju 250 mln złotych. Jak ustalono, zarząd doprowadził do 1,3-miliardowego długu, który znacznie przekraczał kapitał własny spółki.

Warto przeczytać: Coś niesamowitego. Tak reprezentacja Chorwacji została przywitana w swoim kraju [foto+wideo]

Podziel się