Fenomenalny konkurs Polaków. Czterech naszych skoczków w pierwszej szóstce. Niesamowita radość Kamila Stocha [wideo]

03-02-2019 18:42
Kamil Stoch Fot. TVP Sport / Twitter / screen
Podziel się

Niedzielny konkurs w Oberstdorfie okazał się wyjątkowo udany dla polskich skoczków narciarskich. W finałowej szóste zalazło się aż czterech Polaków.

Zwycięzcą został Kamil Stoch, trzecie miejsce zajął Dawid Kubacki. Piotr Żyła był czwarty, a najmłodszy z Polaków, Jakub Wolny szósty. Drugie miejsce na podium wywalczył Rosjanin Jewgienij Klimow.

Poniżej reakcja Kamila Stocha na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w Pucharze Świata.

Koniecznie przeczytaj: Ile zarabiają skoczkowie narciarscy? Kamil Stoch, Piotr Żyła i Dawid Kubacki w ścisłej czołówce [lista]

W drugiej serii dzisiejszego konkursu Kamil Stoch oddał skok na odległość 227,5 metrów, Dawid Kubacki skoczył 228,5 metra.

Skoki Polaków na nagraniu poniżej:

Warto przeczytać: Organizatorzy pomogli wygrać Niemcowi? Internauci wskazują na pewien „szczegół” [foto+wideo]